ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חברות הרכב המבילות בישראל

בישראל קיימות חברות השכרת רכבים רבות. השכרת רכב הינה פתרון נהדר עבור מי שרוצה רכב למספר מועט של ימים או לשימוש מאוד ייחודי. בעבור עלות נמוכה באופן יחסי ניתן להנות מרכב צמוד למספר ימים.

מערכת auto1 |11/03/2012 |13:05 צפיות: 14735
seperator

חברות ההשכרה השונות באות לענות על צרכים שונים של לקוחות, בחברות שונות ניתן להשכיר רכבים בגדלים שונים, מדגמים שונים ולשימושים שונים. זמן ההשכרה תלוי אך ורק בלקוח ולא בחברה, אם פעם תקופת הזמן המינימאלית להשכרה ייתה יממה כיום אנו רואים חברות השכרה שמשכירות רכב למספר שעות בלבד. כמו כן כיום קיימת בשוק גם שיטת ליסינג, זוהי שיטה שונה במעט והיא מתאימה יותר עבור מי שרוצה לרכוש רכב לתקופה ארוכה מאוד ולא למספר ימים.

השכרת רכב קטנה היא האופציה הטובה ביותר עבור לקוחות שמבצעים את מירב נסיעותיהם בתוך עיר או בסביבותיה
השכרת רכב קטנה היא האופציה הטובה ביותר עבור לקוחות שמבצעים את מירב נסיעותיהם בתוך עיר או בסביבותיה

השכרת רכבים קטנים

השכרת רכב קטנה היא האופציה הטובה ביותר עבור לקוחות שמבצעים את מירב נסיעותיהם בתוך עיר או בסביבותיה. השכרת רכב קטן הינה זולה יותר הן מבחינת ההשכרה והן מבחינת עלויות הדלק המתווספות. כמו כן בעת השכרת רכב קטן זמן רב נחסך בעת חיפוש אחר מקום חניה, כיום גם ישנם חברות רבות שמציעות להשכרה את המודל החדש של רכבים שהחל להגיע לארצנו, הרכבים הקטנים במיוחד.
השכרת רכב משפחתי עם מנוע גדול יותר ותא מטען גדול הינה האופציה הטובה ביותר עבור זוג עם ילדים
השכרת רכב משפחתי עם מנוע גדול יותר ותא מטען גדול הינה האופציה הטובה ביותר עבור זוג עם ילדים

השכרת רכב למשפחה

השכרת רכב משפחתי עם מנוע גדול יותר ותא מטען גדול הינה האופציה הטובה ביותר עבור זוג עם ילדים או משפחה שרוצים ליסוע למרחקים גדולים יחסית ולאכסן ציוד בתא מטען. המרחב הרב שיש לילדים מאחור מקנה להם יכולת להיות מרוכזים יותר במהלך הנסיעה ולא להפריע למהלך התקין של הנהיגה. כמו כן ניתן להשכיר רכבים לטיולים או לנסיעות עסקיות, ישנם חברות רבות המתאימות לכל אחד מהמאפיינים הללו והשכרת רכב במדבר יהודה יכולה להיות טיול נהדר למשפחה.

שירות ליסינג
ליסינג הינה שיטה המתאימה בעיקר לאלו שרוצים לרכוש רכב אך אינם יכולים בשל שיקולי תקציב. בשיטה זו ניתן לחכור רכב לתקופה ידועה מראש. בעבור תשלום ראשון קבוע ותשלומיים חודשים בגובה מסוים ניתן להנות מרכב חדש לחלוטין לתקופה קבועה הנמשכת בדרך כלל עד חמש שנים. העלות החודשית נקבעת בהתאם לשווי הרכב ולריביות המשולמות על ידי החברה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות