ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה זה ליסינג ובמה הוא טוב לי ?

מערכת Auto1 |16/08/2011 |13:05 צפיות: 15524
seperator

ליסינג הכוונה היא לשכור רכב ולא לשלם עליו מחיר מלא על השווי שלו כמו גם על רכישתו. הרעיון הוא לא לרכוש מכונית, אלא לשכור רכב לפרק זמן כלשהו. ליסינג, בניגוד לפעולת רכישה, משמעותו לשלם עבור שימוש בלבד ברכב ולא מעבר לכך. בנוגע לרכב עצמו ושכירותו באמצעות ליסינג, הוא מבוצע על ידי תשלום אחת לחודש במסגרת של הסכם שנחתם מראש לפרק זמן מסוים. האדם אשר מבצע את התשלומים הללו רוכש את הזכות להשתמש באוטו. לכל רכב ישנם תנאים שונים מאלו של רכב אחר והם נקבעים למטרה זו מראש.

יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

ליסינג תפעולי
 
באמצעות שיטה זו ה"רוכש" מקבל את דגם הרכב או לחילופין סוג הרכב אשר הוא צריך וזהה לטעמו.
אך מצד שני הוא פוטר את עצמו מרכישה של רכב מאוד מסוים, שהוא מעוניין בו ותואם את טעמו בדרך הפשוטה ביותר והקלה ביותר. בנוסף, קיימת האפשרות והזכות של ה"רוכש", בסיום פרק זמן ההסכם שנחתם, להחליף את האוטו באחר שהוא יותר תואם את טעמו ומתאים לו שמשתנה מעת לעת כאשר מדי שנה יוצאים דגמים חדשים של רכבים כאלו או אחרים.
 
 
יתרונות ועסקאות כלכליים ואפקטיביים
 
קיימים יתרונות רבים ומגוונים במיוחד אשר ברורים לכל אדם בנוגע לשיטת הליסינג לעומת שיטות ודרכים אחרות לרכישת רכבים. כל אדם אשר מכיר ומודע לשיטה הזו יוכל להסביר ולפרט לך על זה. אם זה המאמר הראשון שהינך נחשף אליו בנושא הזה אתה מוזמן לקרוא אותו עד סופו ורק אז לחשוב טוב טוב בטרם ההחלטה האם כדאי לך ליסינג תפעולי או שלא. אולי לאחר קריאה מעמיקה וחשיבה פעילה תוכל להחליט האם שיטה זו יכולה לספק לך את הפיתרון האידיאלי והמתאים ביותר לך ולמען ההצלחה שלך.
 
עסקת ליסינג טובה ללא חששות
 
כל אדם מעוניין לחוש ביטחון בכך שהוא נוסע באוטו בטיחותי, חזק ושקיים לשרת אותו בכל זמן נתון.
שיטת הליסינג בעצם יכולה להציע מכוניות חזקות מאוד, אמינות ומעולות. אין כלל שוני בין מכונית אשר נשכרה על ידי ליסינג לעומת מכונית אחרת. מי שיבקר בחברת ליסינג ייווכח כי באופן מובהק ביותר הדבר היחידי אשר עושה את ההבדל ביניהם הוא עניין פסיכולוגי בלבד. במילים אחרות, השניות הספורות הללו של מחשבה העוברת בראשנו "יש לי מכונית משלי".

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות