ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיפים לנסיעה ברכב עם הילדים

הנסיעה ברכב עם ילדים ברב המקרים אינה מהנה. תשומת הלב הנדרשת מכם הנהגים להשקיע בילדים עלולה להיות גדולה משתוכלו לתת בזמן הנהיגה. איך להתנהל ברכב עמוס אנרגיות בועטות ולשמור על הבטיחות?

מערכת auto1 |11/03/2012 |13:05 צפיות: 14872
seperator

ילדים, זה ידוע, חיים בכל יום עד לקצה, נהנים, ומשאירים את ההורים חסרי אויר לנשימה. לפעמים נדמה שאין מנוס, אלא שצריך לצאת להתאוורר – לשנות אוירה. טיול בדרך כלל הוא המקום לשינוי אוירה, לנער את האבק ולהתרענן בקצת אנרגיות מחודשות עם הרבה יותר יחידות שמחברות בין ההורים לילדים ובינם לבין עצמם. התוצאה היא הרפתקה בלתי נגמרת אשר אינה מניחה להגיע בשקט ממקום למקום, ופעמים רבות מדובר במטרד מסוכן מאוד, אשר יכול להגביר באופן משמעותי את הסיכון להקלע לאי שליטה על ההגה או לתאונה.

רכב גדול ומרווח שבו לא צריך להרגיש כל בעיטה
רכב גדול ומרווח שבו לא צריך להרגיש כל בעיטה

איך להפוך את הנסיעה לרגועה יותר?

לפני הכול, רצוי להכין את האינסטרומנטים לנסיעה בטוחה יותר: רכב גדול ומרווח שבו לא צריך להרגיש כל בעיטה, וכן כאשר כולם חגורים מאחור, קשה להגיע למושב הנהג ולהפריע בנהיגה. יש השוכרים גם מכשירי DVD כחלק משירותי השכרת רכב בארץ לנסיעות ארוכות אשר "מהפנטות" את הילדים – ובכך פותרים את הכול. בדרך כלל המבוגר שיושב ליד הנהג או זה שיושב במושב האחורי לצד הילדים הוא האחראי ל"תוכנית האומנותית" בנסיעה.
בנסיעה לטיול ישנו מטען נוסף על המטען האנושי שמלווה את הנסיעה
בנסיעה לטיול ישנו מטען נוסף על המטען האנושי שמלווה את הנסיעה

מילוי הרכב בחפצים

בנסיעה לטיול ישנו מטען נוסף על המטען האנושי שמלווה את הנסיעה – מזוודות וחפצים שמכניסים לתא סלון הנוסעים. חשוב מאוד לשמור על הבטיחות כך שהחפצים הגדולים והכבדים יותר יונחו בתא המטען וכן לא להניח חפצים שעלולים לעוף קדימה בבלימת פתע במדף שמאחורי הראשים באזור תא המטען.

רכב מהשכרה? לשמור עליו כלעומת שהתקבל
מי ששוכר רכב מחברת השכרות רכב בישראל או בחו"ל , אפילו שמחזירים את הרכב לאחר השימוש לאותו המקום ממנו נלקח חד פעמית – עדיין יש לשמור על הניקיון ברכב, ישנן חברות ליסינג אשר רואות זאת בעין צרה ומוצאות איך לחייב את הלקוח בסעיף אחר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות