ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך ליסינג לרכבים הפך לפופולרי כל כך?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוברים לשיטת הליסינג על מנת לרכוש רכב, לשיטת הליסינג יש יתרונות רבות עד מאוד אך הייתרון המשמעותי ביותר הינו החסכון בעלויות השוטפות והזמן שמושקע בכל רכב כאשר רוכשים אותו בקנייה רגילה.

מערכת auto1 |08/03/2012 |13:05 צפיות: 14830
seperator

שיטת הליסינג היא לא שיטה שצמחה לה משום מקום כאן בארצנו. שיטה זו הגיעה אלינו מארצות הברית שם השיטה הפכה לנפוצה הרבה לפני שהיא הגיעה לארץ. שנים רבות אזרחי ותשובי ארצות הברית חוסכים כסף רב בשל מעבר לשיטת הליסינג. קיימות חברות סחר רכב רבות בארצות הברית שמציעות ללקוח רכב תמורת תשלום חודשי קבוע ללא הצורך לחסוך סכומי עתק לקניית רכב.

ליסינג מתחלק לשניים, ליסינג תפעולי וליסינג מימוני
ליסינג מתחלק לשניים, ליסינג תפעולי וליסינג מימוני

כיצד עובדת שיטת הליסינג?

ליסינג הינה שיטה שדומה מאוד לשיטה להשכרת רכב אך לתקופה ארוכה יותר ובסוף התקופה ניתן לרכוש את הרכב. בשיטה זו מקבלים רכב חדש או יד שניה ומשלמים סכום ראשוני קבוע. לאחר מכן משלמים תשלומים חודשים קבועים לתקופה קבועה מראש. בתום התקופה עומדת האפשרות לרכוש את הרכב בעבור הסכום הנותר ששוה לערכו של הרכב ביום החתימה על העסקה.
היתרון העיקרי של השיטות הללו הינו הגמישות בהון
היתרון העיקרי של השיטות הללו הינו הגמישות בהון

שיטות שונות של ליסינג

ליסינג מתחלק לשניים, ליסינג תפעולי וליסינג מימוני, שיטת הליסינג המימוני זו השיטה שהוזכרה לעיל. שיטת הליסינג התפעולי היא שונה במעט. שיטה זו מתאימה יותר לחברות שמחזיקות ציי רכבים. גם במסלול זה התשלום הינו חודשי וקבוע אך במסלול זה בעבור תשלום חודשי קבוע יותר הלקוח מקבל כיסוי עבור החלק התפעולי, כלומר, טיפולים שונים, רישוי, אגרות, ביטוחים ועוד. שיטה זו חוסכת כסף לחברות בשל הורדת התפעול בציי הרכבים והעלויות הנלוות לכך.

יתרונותיה של השיטה
היתרון העיקרי של השיטות הללו הינו הגמישות בהון. בשביל להחזיק רכב אין צורך בהון הראשוני הגבוה, כל מה שיש לעשות הוא לעשות חישוב חודשי ולראות איזו הוצאה חודשית תתכן על מנת להשכיר את הרכב. כמו כן ליסינג משתלם לחברות בשל החסכון בתפעול הרכבים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות