ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחו"ל - רישיון ונהלים

הנסיעות לחו"ל זמינות מאוד וכבר אינן יקרות כלל וכלל יותר מאשר היו לפני עשור נהפוך הוא. עקב הנסיעות המרובות, נוצר מצב של עלייה בכמות השכרות הרכב ביעדים השונים. איך להתנהל בהזמנת הרכב?

מערכת auto1 |08/03/2012 |13:05 צפיות: 14735
seperator

ציבור הנוסעים לחו"ל לא מוותר על הנוחות שלו – בין אם זו מבחינה כספית, מבחינה תעבורה וניוד, מבחינת התקשורת והסלולר, הלינה ועוד. גם אם זו נסיעה רק לתקופה קצרה מאוד כמו סוף שבוע או בילוי של אמצע השבוע – ואולי דווקא משום שמדובר בפרק זמן קצר יחסית, לאמצעי תחבורה צמוד ישנו יתרון רב. גם בשטח זה, ציבור שוכרי הרכבים בחו"ל אינו מתפשר ועורך השוואת מחירים להשכרת רכב בחו"ל – אולי אפילו כדי להשאיר מעט יותר כסף בצד כדי ליהנות ולעשות שופינג או רכישת כרטיס חווייתי או הארכה של השהייה במקום.

אם אתם מאוהבים בדגם מסוים של מכונית
אם אתם מאוהבים בדגם מסוים של מכונית

הגיל ומה שרגיל בתחום השכרות רכב במדינות מעבר לים
ישנו הפרש בדרך כלל בין הגיל שבו ניתן להתחיל לנהוג על הכבישים, ובין הגיל שבו ניתן לשכור רכב בחו"ל. והכול ממניעים של זהירות ומניעת מקרים לא רצויים. הגיל המינימלי להשכרות רכבים ברחבי אירופה עומד בממוצע על 21-23, ואפשר לומר שזה בדומה לישראל.
יש לקרוא מעט מידע מקדים לגבי אותה מדינה או מספר מדינות שבהן עתידים לטייל
יש לקרוא מעט מידע מקדים לגבי אותה מדינה או מספר מדינות שבהן עתידים לטייל

איזה רישיון להביא לנהיגה?
יש לקרוא מעט מידע מקדים לגבי אותה מדינה או מספר מדינות שבהן עתידים לטייל. חשוב לקרוא מדריך השכרת רכב בחו"ל, כזה שיש בו פרטים לגבי השכרת רכב ואפילו ליסינג במדינה המיועדת. במרבית המקומות לא מספיק לקחת את הרישיון המקומי, אלא לעשות רישיון בין לאומי בכל אחת מנקודות משרד הרישוי – אפילו ממוחשבות.

השכרת רכב לפי דגם מכונית
אם אתם מאוהבים בדגם מסוים של מכונית ומעוניינים לשכור אותו בחו"ל, רצוי לערוך השוואת מחירים קלילה עוד בארץ, ולא להשאיר לרגע האחרון בשדה התעופה. ניתן להשוות מחירים באתרי האינטרנט בארץ וכן בהתקשרות ישירה עם הרשת שמעמידה סניף שדה התעופה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות