ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארץ - יש לי יום יום חג

היות והשירות של השכרת רכב יכול לשרת מטרות רבות, ביניהן גם אירועים חד פעמיים או מיוחדים כמו למשל חתונות, רונדו לסיום שנת הלימודים והגעה לנשף הסיום עם רכב מפואר או יום הולדת השכרות רכבים קורות מדי יום ביומו.

מערכת auto1 |08/03/2012 |13:05 צפיות: 14950
seperator

מאז שהרכב נועד לשרת אנשים כדי לנסוע ממקום למקום ועד להיום, שהרכב מעניק יתרונות גדולים מזה – חלפו מים רבים בירקון. הרי ממש כפי שרושם ראשוני חשוב מאוד בכל דבר, כך הרושם יכול להיות גדול ביותר כשמדובר על כניסה עם רכב מרשים לאולם. השכרת רכב יוקרה לחתונה הוא עניין שכיח, ואילו מדובר כאן לא על השכרה יומית, אלא על השכרה שבועית או בת כמה ימים, כדי להספיק ליהנות מהרכב בדרך למלון או לצימר ולהפוך את שבוע הכלולות למיוחד.

אפשר לבצע השכרת רכב בארץ לרכב גדול מספיק אשר יכיל את השמלה כולה ללא פגע ופגם
אפשר לבצע השכרת רכב בארץ לרכב גדול מספיק אשר יכיל את השמלה כולה ללא פגע ופגם

למצוא את רכב החלומות בכניסה לחופה עם בחיר הלב

ההכנות לחתונה מרובות – קנייה של שמלת כלה, בחירת אולם, קייטרינג... הכול נועד כדי להפוך את האירוע להפקה מיוחדת בת ערב אחד או כמה שעות של התכנסות. לכן, אנשים שמקפידים ליהנות "עד הסוף" ולא רוצים לוותר על הפרט הקטן ביותר שאותו חג חד פעמי יכול להצדיק, שוכרים את הרכב אפילו לפני הצילומים שמקדימים את האירוע.
להפוך את שבוע הכלולות למיוחד
להפוך את שבוע הכלולות למיוחד

אפשר לדחוס את השמלה לרכב גדול

אם אתם הולכים "בגדול" על האירוע, אפשר לבצע השכרת רכב בארץ לרכב גדול מספיק אשר יכיל את השמלה כולה ללא פגע ופגם. ברכבים ממוצעים כאשר הכלה נכנסת אל המושב האחורי בעל הסלון הצפוף, החתן עלול להישאר מחוץ לרכב. אין ספק שדווקא המטרה היא ליהנות מן הנסיעה עצמה ולכן יש לקחת גם זאת בחשבון.

פורשה, לינקולן או וולבו?
ישנן פעמים מעטות שאנו מרשים לעצמנו "להתפרע", ללכת עם התחושה החגיגית עד הסוף, ולהרשות לעצמנו משהו חד פעמי. את הרכב החגיגי אפילו לא חייבים למסור לקישוט – משום שהרכב עצמו הוא ההופעה המיוחדת שלכם, הפרט הקטן שחסר לכם בכל החוויה הזו.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות