ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מצמצמים בעלויות השכרת רכב

מחיר הדלק קופץ בעשרות אחוזים ועלול להגיע לכדי הוצאה של מאות ואלפי שקלים לחודש למשך שנה שלמה, נתון שעלול לגרום לשוכרי רכבים לשקול פעמיים את השכרתו. איך להפחית בעלויות ההשכרה?

מערכת auto1 |07/03/2012 |13:05 צפיות: 14898
seperator

ישנן דרכים שונות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית עלויות שימוש ברכב או עלויות השכרה של הרכב. מיותר לומר, כי מי שיש לו רכב ברשותו באופן פרטי, חושב כיצד לצמצם עלויות של אחזקה. כאשר ניתן לצמצם באופן גורף את כל ההוצאות של הרכב – כולל טיפולים, תיקונים ושירותים שונים שניתנים לו, אחזקתו יכולה לעלות אפילו זול יותר באופן יחסי כאשר שוכרים את הרכב מליסינג. כל פרט ונתון שיש בו ברירה לבחירה, יכול לצמצם את העלויות בין רגע, ולכן רצוי לפרוס רשימה ואפילו לעשות טבלת כדאיות והשוואות מחירים.

רק אתם יודעים לכמה זמן תזדקקו לרכב
רק אתם יודעים לכמה זמן תזדקקו לרכב

איך להתחיל לעשות השוואת מחירי ליסינג לפרטיים?

מתחילים ברכב עצמו- באיזה גודל אנו צריכים שיהיה? זה שונה כאשר מדובר בצי של רכבים – הן מבחינת השוכר שמוגבל בהצעות שבחרה עבורו החברה שבה הוא מועסק, אולם ברכבים פרטיים שטח הבחירה גדל. לא תמיד ניתן לדעת מראש איזה רכב עשה קילומטראז' גדול יותר או קטן, אולם אם יש לכם את הרכב בשכירות של ליסינג תפעולי, זה לא אמור לשנות הרבה – אלא יותר להתעסק בדגם עצמו – בכמה דלק הוא משתמש לקילומטר בעיר או בדרך מהירה.
הפרט הקטן הזה של איסוף הרכב הוא חלק מהנוחות שניתנת ללקוח
הפרט הקטן הזה של איסוף הרכב הוא חלק מהנוחות שניתנת ללקוח

מאיפה לאסוף את הרכב ולאיפה להחזיר?

הפרט הקטן הזה של איסוף הרכב הוא חלק מהנוחות שניתנת ללקוח. לא בכל מקרה הרכב מצוי באותו מגרש של חברת ליסינג, אלא במגרש אחר – ואולי הנתון הזה עשוי להעניק לכם הנחה מסוימת. במידה וישנה האפשרות להחליט (ויש מספיק זמן ואפשרות לאסוף את הרכב), יכול להיות שההפרש יהיה קריטי עבורכם.

משך ההשכרה
רק אתם יודעים לכמה זמן תזדקקו לרכב, ויתכן שלא תוכלו לתחום את זמן השימוש מראש. באמצעות הליסינג ניתן לשריין את הרכב לזמן שימוש ארוך יותר בדרך כלל (שבועות או חודשים. המחיר אינו מחושב על פי השכרה יומית, אלא כעסקה שלמה, לכן כאן עלות השימוש ברכב ליסינג יכולה להקל על הכיס. 

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות