ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך להשיג מימון לרכב

היום רכישת רכב אינה עניין מסובך – אין צורך במתן מזומן מלא בעת הקניה

מערכת Auto1 |12/07/2011 |13:05 צפיות: 16006
seperator

היום רכישת רכב אינה עניין מסובך – אין צורך במתן מזומן מלא בעת הקניה- ישנם מקורות מימון באמצעות פתרונות יצירתיים ומיוחדים בכל דרך אפשרית, "העיקר שתקנה!". לא משנה אם מדובר ברכב חדש או משומש - פרטי, מהשכרה או מליסינג, לכולם ימצאו הלוואה לרכב מאת הבנק, פתרונות מימון של ליסינג פרטי, הלוואות של גופים חוץ בנקאיים ועוד. זאת גם סיבה טובה לקדם את שוק הרכבים מהשנתונים האחרונים – כשקל יותר לקנות, הקדמה מבצבצת בפתח. לכן, בישראל, מחזורי המכוניות הולכים ותופחים לכיוון שנתונים חדשים יחסית, ונעשה יותר משתלם לעשות ביטוח (מקיף) לרכב.שעבוד הרכב לבנק לטובת ההלוואה

כשישנו רכב חדש, הוא מצוי כשעבוד למול ההלוואה. כלומר, בכל מצב שבו לא יהיה ניתן לשלם את ההלוואה, הבנק עלול להטיל סנקציות על הרכב. כשרוכשים מכונית משומשת, המצב הולך ונעשה מורכב מעט יותר: ככל שהשנתון שלו רחוק יותר, כן חלקו בשעבוד הולך וקטן (במיוחד כשמדובר בהלוואת בנק).

הלוואה מטעם חברת הליסינג

כשרוכשים רכב מחברת ליסינג או מחברת השכרה, יש סיכוי שעד שתשלימו את ההלוואה הרכב יוותר רשום על שם חברת הליסינג אליה אתם מחויבים. כאן נוטלים סיכון מסוים: במידה וחברת הליסינג תתמוטט כלכלית, עדיין תוכל לקחת את הרכב מהרוכש למרות ששילם עליו חלקית. ישנו סיכון נוסף – שווי הרכב יהיה נמוך יותר בהשוואה לרכב שהיה בבעלות פרטית בזמן שבעליו ירצו למכור אותו.

מהי הלוואת בלון?

הלוואת בלון מאפשרת, באמצעות סכום כסף גדול שניתן לסמוך שיכנס בעתיד לחשבון הבנק, לשלם מדי חודש בחודשו את הריבית, ובסיום התקופה – לשלם את גובה הקרן. כך, העלויות החודשיות הופכות לנמוכות יחסית ולפחות מורגשות בכיס. כך, אפשר אפילו לרכוש רכב משנתון מתקדם – חדש או משומש.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות