ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארץ - השוואה

תחום השכרת רכב בישראל פעיל כבר עשרות שנים, ומכאן ניתן להניח שרבים ואולי מרבית האנשים כבר גילו את התועלת שבעניין, בין אם הרכב מושכר במקביל לרכב הפרטי ובין אם לאו.

מערכת auto1 |07/03/2012 |13:05 צפיות: 15112
seperator

ליסינג בחו"ל זה עסק שקיים כבר עשרות רבות של שנים, זמן רב לפני כניסתו של השירות הזה לארץ. בארצות הברית וברחבי אירופה נוצרו מודלים שונים לחיקוי – ואנחנו בישראל מאמצים את מה שטוב – ולא רק זאת, אלא ברבות השנים הוקמו לא מעט חברות ליסינג שמתחרות על אותו פלח אוכלוסיה. כאן אנו יכולים לראות השכרות רכבים לפי שעות, לפי ימים ואפילו לשנים תמימות, והיכולת להביא לחיסכון בשירות הזה מתמרנת על ידי מבצעים ושירותים שונים, כמו ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני, ולאחרונה נפתח גם הליסינג לפרטיים.

אנו יכולים לראות השכרות רכבים לפי שעות, לפי ימים ואפילו לשנים תמימות
אנו יכולים לראות השכרות רכבים לפי שעות, לפי ימים ואפילו לשנים תמימות

הזמן אכן עושה את שלו

בשנות האלפיים המוקדמות – ניתן היה לראות את בשורת הליסינג מתגלגלת לה על הכבישים, כאשר מכוניות של עובדים שחכרו מכוניות ליסינג היו תולים מדבקה על הרכב – כדי שנהגים אחרים יהיו יכולים להתקשר עם קצין התחבורה של החברה ולהודיע לו באשר להתנהגות על הכביש של אותו נהג. מאז ועד היום לא השתנה הרבה במסלול זה של שירות, אולם רבים נוספים צמחו סביבו כדי להיות מותאמים ללקוחות.
ישנן חברות ליסינג שמפעילות שירותי השכרת רכב בחו
ישנן חברות ליסינג שמפעילות שירותי השכרת רכב בחו"ל מעבר לעיסוק בישראל

שחקני פנים ושחקני חוץ

ישנן חברות ליסינג שמפעילות שירותי השכרת רכב בחו"ל מעבר לעיסוק בישראל. חברות אלו הפכו עם השנים למעוז פיננסי שהתפתח לא רק בתחום פריסת הסניפים שלו בארץ, אלא גם בתחום היכולת שלו להעניק הלוואות לצורך מימון רכבים בארץ, על מנת שאנשים ששוכרים רכב יהיו יכולים ליהנות מהרכב בבעלותם בהמשך.

הכדאיות לשכור רכב ליסינג
בעקבות רפורמות שונות במיסוי שנערכו בשנים האחרונות, תחום הליסינג התפעולי הפך פחות שווה לחוכרי מכוניות באמצעות עסקים, ויותר כדאי למי ששוכר באופן ישיר את הרכב ולא מול מעסיק. על כן, המגמה כעת היא להציע את הליסינג התפעולי לפרטיים, ובהמשך קיים סיכוי גדול שהשירות יותאם עוד לנוחיות קהל היעד.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות