ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב - מהם הסוגים והדגמים

גם כשמדובר על השכרת רכב לטווח קצר ואפילו לכמה שעות או ליום בודד, העלות עלולה להיות יקרה באופן יחסי לצרכים של המטרה. נתון זה, מראה כי יש מקום לשקול שימוש קבוע ברכב שכור.

מערכת auto1 |07/03/2012 |13:05 צפיות: 14841
seperator

בעולם העסקים של היום התחרות הפכה להיות מנת חלקו של כל עסק שמעוניין לצמוח ולהתפתח. על מנת שלמשוך יותר לקוחות לתחום יוצרים תחרות, יוצרים עולם שבו יש "כדאי יותר" וכדאי פחות" וכן מוצר שהוא ייחודי. גם בתחום השכרות רכב בישראל, אפשר למצוא תחרות רבה על כל חלקת שירות תמימה; היות והתחום פורח כיום לאחר שנים של התרגלות לרעיון החדש של השכרת רכב במקום רכישתו, אפשר למצוא יותר ויותר עסקאות ליסינג שבאות לשרת את הלקוח ולמצוא לו פתרונות לרכב מושבת, לרכב לטיולים ארוכים בארץ ולצרכים המשתנים.

ישנם דגמים שנחשבים לחסכוניים יותר או פחות
ישנם דגמים שנחשבים לחסכוניים יותר או פחות

מהו הרכב החסכוני ביותר?

בעידן שבו מרבית הרכבים הפרטיים בנויים עם גיר אוטומטי, ניתן להצמד למקור של הגיר הידני, ולומר שהוא היה באופן גורף חסכוני יותר!  ישנם דגמים שנחשבים לחסכוניים יותר או פחות, וגם אופן הנהיגה ברכב קובע מאוד את עלות השימוש או לחילופין את מרכיב השחיקה של הרכב.
השכרת רכבים למנהלים היא נישה מעט שונה מהשכרת רכב לפרטיים
השכרת רכבים למנהלים היא נישה מעט שונה מהשכרת רכב לפרטיים

גם בארץ עושים טיולי משפחות עם רכב שכור

הרכבים שמחזיקים בבית אמורים לענות על צרכים יומיומיים של שימוש, כמו למשל נסיעה לעבודה, הסעת הילדים לחוגים או לסבא ולסבתא שלהם. מה קורה כשיוצאים לטיול או לאירוע שבו כולם אמורים להצטרף לנסיעה? כאן אפשר לשכור רכב שיספוג את השחיקה של הנסיעה הארוכה, שיכיל את כולם ביחד ובתנאים מפנקים – אפילו אם זה באופן חד פעמי בשביל החוויה. כמו בכל השכרת רכב בארץ היום אפשר גם בליסינג לקבל רכב בדיוק לפי הצרכים ובמסגרת חבילה מתאימה להשכרה.

מנהלים והשכרות רכב
השכרת רכבים למנהלים היא נישה מעט שונה מהשכרת רכב לפרטיים, משום שמדובר בסוג שונה של רכב ובעלויות גבוהות יותר. מצד שני, ניתן לקבל הכרה ברכב השכור ובהוצאות השוטפות שלו במס, וזה עסק שיכול להשתלם לא מעט ואולי אפילו להרשים בעסקאות את הפרטנרים. 

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות