ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

יעוץ להשכרת רכב ומכירת רכב

ההתייחסות של חברות הרכב לצרכי הלקוח עשויה להוליד חוזים חדשים ומותאמים יותר. על מנת להגיע לשינוי המיוחל, רצוי להעניק לחברות הליסינג והשכרת הרכב מדי פעם משוב – בין אם דרשו זאת ואם לאו.

מערכת auto1 |29/02/2012 |13:05 צפיות: 14786
seperator

לקוחות של חברות ליסינג נוטים להיות פעמים רבות לקוחות חוזרים שמשתמשים בשירותיהן פעם אחר פעם – וישנם לקוחות ותיקים רבים שחוזרים ועושים עסקים באותה חברת ליסינג. הציפייה של הלקוחות היא כמובן, שאותן חברות תייעלנה את השירות, או לפחות שלא תחזורנה על אותן השאלות, אם אין צפי שהתשובה תשתנה. העברת הלקוח במין "מסלול מהיר" שמעניק ללקוח הטבות או לפחות חיסכון בזמן ובתשאול עשויה לשפר את הרושם שיש ללקוחות הליסינג כלפי חברות ההשכרה.

ישנם לקוחות ותיקים רבים שחוזרים ועושים עסקים באותה חברת ליסינג
ישנם לקוחות ותיקים רבים שחוזרים ועושים עסקים באותה חברת ליסינג

לקבל את הרכב במצב מעולה

אם כבר מדובר על רכבים שמתחזקים ומטפחים אותם ומשמשים את הלקוח, הרי שהוא יצפה לרכב הטוב ביותר שעבורו הוא יוציא את מיטב כספו. לא בכל פעם שעורכים השכרת רכב, הלקוח מקבל רכב מאובזר ונקי, תקין ובטוח, כזה שלא רק עבר בדיקה לפני שההגה עבר לידיים אחרות, אלא את כל מקצי השיפורים האפשריים. הציפייה לתמורה זו, לצערנו, אינה קיימת בכל חברות ההשכרה והליסינג.
כדי לקבל את הרכב, יש להגיע למקום החברה ולחתום שם על החוזה
כדי לקבל את הרכב, יש להגיע למקום החברה ולחתום שם על החוזה

כשלא ניתן לנהל את החוזה מרחוק

כדי לקבל את הרכב, יש להגיע למקום החברה ולחתום שם על החוזה. כנראה שיש מי שמרגיש, כי אם אפשר לנהל עסקאות שונות מרחוק – כלומר באמצעות האינטרנט, הרי שאין סיבה להטריח את הלקוח להגיע עד למגרש ולחתום על החוזה. יכול להיות שחתימה באמצעות האינטרנט על חוזה היה יכול לחסוך לפחות בזמן ואפילו כסף, ואולי אפילו להוזיל את עלות השימוש ברכב ליסינג.

למה לחפש חברה אחרת להשכרות רכב?
נכון, אמנם מי שיודע מה הוא אוהב ומקבל זאת מחברת ההשכרות שלו, לא יחליף "סוס מנצח". מצד שני, תמי רצוי לבדוק את החברות האחרות המשפיעות בשוק, ולראות אם ניתן להפיק מהן חוזה ליסינג של כלי רכב טוב יותר. 

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות