ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכבים - הדבר הבא

שירות להשכרת רכבים ולליסינג נוצר מתוך צורך מסוים, אשר כעת צובר תאוצה ו"מדבק" בין אנשים פרטיים וגם ציי רכבים בארגונים שונים. לכן, חברות להשכרת רכבים מעוניינות לשמר את הלקוחות לא רק בתחום הליסינג עצמו, אלא בפרט אצלן.

מערכת auto1 |29/02/2012 |13:05 צפיות: 14863
seperator

בכל עסק ידוע, כי עניין שימור הלקוחות חשוב מאין כמוהו. שמירה על גרעין יציב ואיתן אשר עליו נסמכים רווחי החברה עתיד להוליד לצורך העניין "חיים קלים" הרבה יותר לשני הצדדים – לחברת הליסינג שמעוניינת בלקוח, וללקוח עצמו שמעוניין בהטבות ובמחירים זולים כלקוח הקבוע של החברה, או אפילו לאור התחרות הרבה שיש בשוק והאיום שארגון או אדם פרטי שסיים את תקופת החוזה בחברת הליסינג יעבור לחברה אחרת – שתציע הצעה טובה או משתלמת יותר.

הרכב שלכם לא צריך לסבול שחיקה
הרכב שלכם לא צריך לסבול שחיקה

השכרת רכב בישראל

במרחק של עשור או שניים מפה, תחום הליסינג והשכרות הרכב היה נהוג בעיקר אצל מי שמתייר בארץ ואצל בעלי הממון. אלו היו בעיקר אנשי עסקים, אנשים אמידים ועוד. כיום ניתן למצוא מדי שנה 70% מכלל הרכבים הפרטיים העולים על הכביש – שהיו פעמים רכבים מהשכרת רכב, וזה רק אומר שתחום השכרת הרכב בפני עצמו התפתח מאוד לאורך ציר הזמן האחרון.
יש דברים שלא הייתם מסכנים בעבורם את ההון הקטן שיש לכם
יש דברים שלא הייתם מסכנים בעבורם את ההון הקטן שיש לכם

למה אני צריך "לנוח" מהרכב הפרטי שלי?

יש דברים שלא הייתם מסכנים בעבורם את ההון הקטן שיש לכם – את הרכב. בנסיעות הארוכות לטיולים – בין אם זה לטיול רכב של כמה ימים, טיול לאחד מקצות הארץ או טיול שטח אתגרי. הרכב שלכם לא צריך לסבול שחיקה אפילו אם בהגדרה הוא נועד כדי לקיים את המטלה שעומדת בפניכם. הרכב המושכר יכול לחסוך לכם את הבלאי של הרכב שאינו נראה לעין או לפחות את הקילומטראז'.

הבטיחות ברכבי השכרה
מתוך ציי רכבים מגוונים, ניתנת ההזדמנות לבחור איזה רכב שרוצים, וכך נחסכת מכם אי הנעימות אשר עלולה להיות אילו נקלעתם למצוקה עם הרכב. ביחד עם חברת ההשכרה אפשר לקבל חוזה שיתאים עבורכם בדיוק למטרה שעבורה אתם שוכרים את הרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות