ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הגשם חלום בעזרת מימון לרכב

מערכת Auto1 |14/08/2011 |13:05 צפיות: 15491
seperator

עם התפשטות שיטת הליסינג המצליחה, קל יותר היום לרכוש רכב ואפילו עד שמחליטים, פשוט לשכור רכב חדש עד לתום החוזה, ואחרי שהחוזה תם – מחליטים אם לרכוש את הרכב במחיר שסוכם מראש או לא – פשוט לנדוד לעבר הרכב המושכר החדש הבא. עם חלוף השנים, הכבישים מתרבים במכונות שדבוקה עליהן מדבקת הליסינג – זה אומר, שהרכב נמצא כעת בהשכרה, בין אם ההשכרה נערכת באמצעות חברה המעסיקה ובין אם באופן פרטי. אם כולם הבינו את היתרונות שבעניין, אז אולי זה אומר דרשני – למה לרכוש רכב יד שניה אם אפשר חדש?

הפתרון הפיננסי הנוח לרכישת רכב

ליסינג תפעולי וליסינג מימוני נשענות על הסכמים ערוכים ומוסדרים מראש לתקופת ההשכרה שנמשכת בדרך כלל בין 36-60 חודשים, כך שאין הפתעות במחיר לאורך התקופה. כשמעוניינים במימון לרכב שאולי תקנו אותו בעתיד – יתאים לכם יותר ליסינג מימוני, שבתום התקופה ניתן להוסיף את סכום הכסף הנקוב מראש לזה שכבר שולם במהלך אותה התקופה ובכך לקבל את הבעלות על הרכב.

איך לא להפסיד מאחזקת רכב לאורך תקופה?

אנשים שמחזיקים רכב בבעלותם סופגים מדי שנה את ירידת הערך של הרכב, עוד לפני שדיברנו על התשלומים הקבועים: דלק, רישוי וטסטים, ביטוח, שחיקת הרכב והטיפולים התקופתיים. לעומתם, מי ששוכר רכב באמצעות ליסינג נהנה מאחזקת רכב מטופל בידי החברה (בתפעולי), יש לו בדרך כלל אחריות על חלפים מטעם היצרן כי הוא עוד חדש, הביטוח והשירותים כבר כלולים בעסקה (בתפעולי) ובקשר לשחיקה – למה לדאוג מה יהיה הסוף עם הרכב הזה? אפשר הרי ממילא להחליף אותו בתום תקופת השכירות.

רכב בסדר הגודל שלכם

כשאתם מחלקים את שווי הרכב ל – 36-60 תשלומים, חשוב שתקחו רכב בסדר גודל כזה, שתוכלו להשיב את ערכו הכספי. לכן, למרות שזה נראה קרוב, המרצדס יכולה אולי עוד לחכות לכם עוד קצת, כשתסתדרו כלכלית. בינתיים כשהסטנדרט החדש הוא רכבים חדשים על הכביש, זה המינימום שתוכלו לבקש לעצמכם.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות