ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב - איך בוחרים מכונית שכורה

בשנים האחרונות תחום השכרת הרכב בחו"ל הפך להיות נפוץ עד מאוד בעולם וטיילים ישראלים שנוסעים לחו"ל נוהגים לרכוש רכב ולתור עימו את היעד אליו נסעו כמו כן שירותי השכרת הרכב נפוצים בארץ

מערכת auto1 |23/02/2012 |13:05 צפיות: 14919
seperator

לבחירת סוג רכב משמעות רבה, חשוב להתאים את הרכב לשימוש השונה של השוכרים אותו. כמו כן חשוב להשכיר את סוג הרכב לתקציב המיועד להשכרת הרכב. חשוב מאוד לעבור על שני הפרמטרים הללו בעת תכנון הנסיעה והשכרת הרכב על מנת שבבוא העת וברגע איסוף או תשלום על הרכב המציאות לא תכה על פני המשכיר והוא יגלה שהרכב הוא לא מה שהוא ציפה .

משפחה שנוסעת לטיול של חודש באירופה או בארצות הברית צריכה רכב גדול ונוח
משפחה שנוסעת לטיול של חודש באירופה או בארצות הברית צריכה רכב גדול ונוח

איך להתאים את הרכב לצרכים ?

חשוב להגדיר את הצרכים לשמם שוכרים את הרכב. משפחה שנוסעת לטיול של חודש באירופה או בארצות הברית צריכה רכב גדול ונוח, בעל שטח אחסון רב על מנת שיהיה ניתן להסתובב עימו ולהעביר בו את כל הציוד הרב הנחוץ לטיול מסוג זה. לעומת זאת, זוג שנוסע מטיול עם גיחות קטנות מחוץ לעיר, רכב קטן, אופנתי ונוח יהיה טוב יותר ויותר יענה על הצרכים שלהם. עבור איש עסקים שנוסע על מנת לסגור עסקאות למראה הרכב משמעות רבה ולכן עליו להצטייד ברכב שיסמן כוח, ועוצמה. כמו כן, יש הבדלים בעלויות השונות של הרכבים ולכן יש להתאים את השכרת הרכב לתקציב המיועד.
במידה ונזקקים לרכב על מנת לנוע בעיר, רכב קטן יעשה עבודה טובה
במידה ונזקקים לרכב על מנת לנוע בעיר, רכב קטן יעשה עבודה טובה

השכרת רכב בארץ

כאשר משכירים רכב בארץ השיקולים הם גם כן דומים לשיקולי בהשכרת רכב בחו"ל. במידה ונזקקים לרכב על מנת לנוע בעיר, רכב קטן יעשה עבודה טובה בפיתרון מצוקת החניה, עבור חברה שרוצים לתור מדבריות בדרום הארץ ישנן חברות שמשכירות רכבי שטח מיועדים לכך.

אילו עוד סוגי השכרה קיימים ?
כולם מכירים את המודל הקלאסי של השכרת רכב, משלמים למספר ימים מראש שהמינימום הוא יום. לפני מספר שנים צץ מודל חדש המאפשר לשלם עבור השכרת רכב לשעות מסוימות ומאפשר חניה בחניונים שונים ברחבי העיר. השיטה נוחה עבור אנשים שזקוקים לרכב על מנת להעביר דירה, לקפוץ לבקר את ההורים וכדומה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות