ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סוכנות השכרת רכב בחוץ לארץ

סוכנויות רכב גדולות בחו"ל מאפשרות בחירה מתוך מגוון גדול של רכבים מהשכרה. כך, אפשר לקבל את הדגם שרציתם מבלי שיאזל, ואפילו בדקה התשעים.

מערכת auto1 |23/02/2012 |13:05 צפיות: 14817
seperator

ההנאה מקיומו של רכב צמוד בטיול בחו"ל היא עילאית, משום שהיא מאפשרת שליטה בקצב הטיול ומעניקה הרגשה של בית, אפילו כשנמצאים אי- שם הרחק. כיום אפשר כבר למצוא שירותים להשכרת רכב בחו"ל במרבית ערי העולם הגדולות והמתוירות, ואפילו יפה שעה אחת (או שבוע) קודם. רשתות גדולות ובין לאומיות להשכרת רכבים בחו"ל טוות את קורי הרשת שלהן גם בערים קטנות אשר ידוע שיש שם יותר ביקוש לרכבים מהשכרה, אולם ניתן לברר גם אצל המשרדים המקומיים שיש באזור. מה שבטוח – רצוי שלא להסתמך על שירותים מקומיים בדקה התשעים כשכבר תגיעו לאזור.

אולי גיפ מסוים שיתגבר על כל אתגרי השטח שאתם מתכננים לעבור?
אולי גיפ מסוים שיתגבר על כל אתגרי השטח שאתם מתכננים לעבור?

החיפוש אחר הרכב שלכם
אז איזה רכב תרצו? מכונית קומפקטית כדי לנסוע בעיר? אולי לינקולן מאספנות כדי לעשות סיבוב מיוחד ליום ההולדת? אתם משפחה, ומעוניינים לשכור מיניוואן שיסיע את כל המשפחה בטיול לבת מצווה או אולי ג'יפ מסוים שיתגבר על כל אתגרי השטח שאתם מתכננים לעבור? את הכול אפשר למצוא בסוכנות לרכבים להשכרה- בדרך כלל ניתן למצוא אותו באמצעות המלאי המוצג באתר ובתקווה שהוא מתעדכן תכופות.
כלל ניתן למצוא אותו באמצעות המלאי המוצג באתר ובתקווה שהוא מתעדכן תכופות.
כלל ניתן למצוא אותו באמצעות המלאי המוצג באתר ובתקווה שהוא מתעדכן תכופות.

מה חשוב לדעת לפני השכרת רכב?
ישנם מספר פרטים שיש להכין מראש לטובת ההשכרה, ואפילו להיות מוכנים לזה מהארץ. לדוגמה – חשוב שלא לשכוח את הרישיון הפרטי המקומי בחלק מהמקומות, או אופן תשלום שיתאים יותר לטובת ההשכרה. יש לדרוש את הרשימה המפורטת של תנאי ההשכרה כשאתם עדיין בארץ.

אז מאיפה לבחור – מה מומלץ מבין כל הסוכנויות?
האינטרנט הוא שדה שמספק לא מעט תוצאות חיפוש כשאתם מנסים להגיע לסוכנות מומלצת להשכרת רכבים ובדרך כלל מדובר על ליסינג או השכרה לטווח הזמן הקצר. את ההמלצות ניתן לדלות מהאתר, ומי שלא מוצא המלצות כאלו, יכול לאתר את החברה הותיקה יותר שיש לה גב כלכלי איתן, וכן לקרוא מדריכים למיניהם בנושא.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות