ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

היכן להשכיר רכב לעסקים?

ההצעות שחברת השכרות רכב וליסינג יציעו ללקוחותיהן תלויות בצרכים שונים ומשתנים של הלקוחות. כך ישנה האופציה לקבל דגם אהוד במיוחד, ואת העסקה שיותר מתאימה.

מערכת auto1 |23/02/2012 |13:05 צפיות: 14719
seperator

חברות להשכרה קשובות לצרכים של הלקוחות. הרי ממילא הרעיון המקורי הוא להשכיר רכבים ולפצות על חוסר או צורך זמני באותו הרכב. לדוגמה – אם היה בעבר פרק הזמן המינימלי להשכרות רכבים יממה – הרי שכיום ניתן לשכור רכב על פי שעות בודדות בלבד (וכך לחסוך כסף). אם כן – האופציה הראשונה לבחירה היא תקופת ההשכרה. מצד שני – ישנן חברות השכרה כמו למשל ליסינג שמאפשרות שימוש ארוך לתקופה שוטפת ברכב, ואפילו כאילו הרכב היה בחזקתו של השוכר. בפועל – הרכב שייך לחברת ההשכרות על פי הבעלות, וזו תדאג לו לטיפולים השוטפים של הרכב.

השכרת רכב על פי מודלים שונים
רכבי מיני הם רכבים מבוקשים לצעירים או לבודדים שנוסעים ברחבי העיר. העיר מזמנת פקקים וצפיפות בחניה. בחירה ברכב קטן או על פי שם הקטגוריה שלו – "מיני" כמו גם רכב קומפקטי – סוג מעט יותר גדול ועדיין גודל ביניים ביחס למכוניות משפחתיות או מכוניות מנהלים. הרכבים המשפחתיים יתאימו יותר לעסקים או למנהלים, וישנה גם קטגוריית רכבי מנהלים.

רכבים מרווחים ויוקרתיים
רכבי מנהלים הם הקרובים ביותר לרכבי יוקרה, משום הנוחות הרבה שהם מציעים. אם ישנן כמה סיבות טובות להשכיר רכב מנהלים, הרי שאחת מהן היא הנוחות שניתנת לילדים במושבים האחוריים. כך למעשה ניתן לנטרל את מצב הרוח הקרבי של הילדים ולהפחית סיכונים בנהיגה.

רכב – סמל סטאטוס
הרכב בליסינג משתלם לחברות. מצד אחד, הרכב אינו נרכש באמת על ידי החברה, אלא ניתן כהטבה לעובדים המשלמים עליו מדי חודש ממילא. מצד שני,  כשישנם עובדים שנוהגים ברכב יוקרתי או שהוא סמל סטאטוס, זה יכול לקדם את העסקים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות