ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שירותי השכרת רכב

נהיגה יכולה להיות פעולה מרגיעה או מלחיצה כאחת, תלוי בנהג האוחז את ההגה ובמשתנים השונים שסביבו. דבר אחד בטוח: אפשר להפוך את הנסיעה למהנה וכיפית כשישנן פחות דאגות.

מערכת auto1 |21/02/2012 |13:05 צפיות: 14675
seperator

חווית הנהיגה היא אחד הפרטים החשובים ביותר עם הכניסה לרכב. ומתי חווית הנהיגה הופכת להיות גדולה יותר? כשמתפנה מקום לכך, במקום למחשבות על הוצאות של דלק, טיפולים תקופתיים שצריך לעשות לרכב על מנת לשמור אותו מתוחזק כמו שצריך, הביטוח השנתי, התיקונים השוטפים. מצד שני, אפשר להשאיר את הדאגות הקטנות הללו בצד, כל עוד הרכב לא שייך למשתמש, ולפני כל נסיעה ארוכה, נסיעת שטח או נסיעה המצריכה רכב מיוחד – כמו למשל רכב שרד למתחתנים, השכרת רכב שכזה יכולה לשדרג את החוויה בהבדל של שמיים וארץ.

ישנה אפשרות לשכור את הרכב לתקופת שימוש קצרה יותר
ישנה אפשרות לשכור את הרכב לתקופת שימוש קצרה יותר

הליסינג – מה משמעותו?

ליסינג הוא סגנון להשכרת רכבים לטווח זמן ארוך, החל מכמה חודשים ועד למספר שנים. השכרת הרכב יכולה להתרחש באמצעות גורם מתווך כמו למשל דרך עבודתו של החוכר או באופן ישיר מול חברת הליסינג בעסקת ליסינג תפעולי, פרטי או מימוני. ניתן לעשות ליסינג של כלי רכב שונים ומגוונים – מכל סוג. גובה התשלום וסוג העסקה נעשה בתיאום מראש ובעסקה שאם שוברים אותה לפני תום התקופה המצוינת מראש, ישנה אפשרות לקנס.
נסיעת שטח או נסיעה המצריכה רכב מיוחד
נסיעת שטח או נסיעה המצריכה רכב מיוחד

אפשרות לשכור רכבים לתקופה קצרת מועד

ישנה אפשרות לשכור את הרכב לתקופת שימוש קצרה יותר, ולמנוע קנסות מיותרים אילו ידוע שהעסקה יכולה להסתיים קודם. ישנן חברות שמשכירות רכבים גם לתקופה קצרה – ואולי זו גם שיטה כדי להבין אם הרכב הזה יכול לשרת אתכם כמו שאתם רוצים.

האפשרות לשכור רכב – ולרכוש אותו בסיום התקופה
מי שיש לו התלבטות בין ליסינג מימוני לתפעולי, כדאי להבין שאותם תשלומים חודשיים שכרוכים בעסקת ליסינג מימוני עשויים לממן את הרכב בעתיד תוך קיזוזם מהמחיר הסופי של הרכב, אילו חברת הליסינג הייתה מעמידה אותו למכירה בתום התקופה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות