ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מאילו סיבות עדיף לקנות רכב?

אנשים הופכים למודעים יותר ויותר בעקבות משברים כלכליים בעולם, כמו למשל משבר הנפט. בשביל מה לרכוש רכב מונע במנוע בנזין אם ממילא עוד מעט כל הרכבים יוחלפו לחשמליים?

מערכת auto1 |07/02/2012 |13:05 צפיות: 14768
seperator

לכל אדם ישנו יחס שונה באשר לרכב פרטי. הרכב אשר נועד למטרות הסעה בעיקר,  יכול להיות חלק בלתי נפרד מחייו של אדם, בין אם באמת יש לו שימושים פרקטיים, או שהוא יקר לליבו של המשתמש. רכישת רכב נחשבת לאנשים שעובדים בסמיכות למקום מגוריהם לפריבילגיה – ויש אנשים שמעדיפים להתנייד בתחבורה הציבורית או באופניים מסיבות מובנות מאליהן – כמו למשל שמירה על איכות הסביבה, כושר, אפשרות לנסוע במקומות שאינם מיועדים לרכבים ממונעים. אז אילו סיבות עומדות בפני אדם לרכוש רכב משלו?

יש הזדמנות כלכלית לממש את מה שפנטז עליו מזמן
יש הזדמנות כלכלית לממש את מה שפנטז עליו מזמן

השיקולים שמובילים לרכישת רכב פרטי

אדם יכול להיות נטול רכב לאורך שנים שלמות, ולפתע להחליט כי הרכב ישרת אותו למטרותיו, אם למשל החליף עבודה ונוח לו יותר להגיע בכוחות עצמו וללא תלות בתחבורה ציבורית, או להיות ברשות מי שעבודתו מתבצעת באמצעות הרכב. רכב פרטי הופך להיות חלק ממשפחה כשהיא מתרחבת או שפשוט כבר יש הזדמנות כלכלית לממש את מה שפנטז עליו מזמן.
לכל אדם ישנו יחס שונה באשר לרכב פרטי
לכל אדם ישנו יחס שונה באשר לרכב פרטי

קצרים בתקציב, רוכשים רכב ארוך

עד לפני מספר שנים זה לא התאפשר, וכיום התנאים לרכישת רכב רק הולכים ומתרככים לקראת הרוכש הפוטנציאלי. מי שרוצה לבדוק את יכולותיו בתחום, יפנה לא רק לסוכנויות ליסינג אלא לחברות מימון ולבנקים שיקלו בקניית רכב חדש השיקולים. פריסת התשלומים הנוחה שמשתלבת עם ההשקעה הראשונית, השירותים הנוחים מחברת הליסינג-  אלו סיבות שמטות תא הכף לטובת רכישת הרכב.

הרכב שרציתם מאז – עכשיו בר השגה
ישנם דגמים שונים שממתינים במגרשי הליסינג, והם מתחדשים בכל תקופה מחדש. רצוי לברר מול חברת הליסינג מהו המשלוח החדש שאמור להגיע, או איזה רכב ליסינג הם מוכרים, כל עוד אתם מעוניינים בקניית רכב חדש.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות