ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב מסחרי לעסקים קטנים

מערכת Auto1 |10/08/2011 |13:05 צפיות: 16038
seperator

בעסקים קטנים, הכול מתנהל "בקטן" – מתחילים מ"קטן" ואז גדלים, זה הרעיון בדרך כלל. עסק קטן יכול להיות עסק פרטי, שבעליו אינם זקוקים לרכב אולם הוא ממילא מחזיק אחד כזה אצלו, ואז הוא יכול לקבל החזרי מס עליו אם הוא עונה לתנאים. זה יכול להיות גם רכב שמשמש לצרכי העסק, כמו למשל העברת פרחים ממקום למקום, שליחויות, רכב לטכנאים ולאנשי שירות מדלת לדלת, מונית ועוד. עבור אותם בעלי עסקים שנצרכים לרכב מסחרי לצורך העניין, עומדת האפשרות לשכור רכב כזה. ומדוע שכירות משתלמת יותר מרכישה? זה דבר שרצוי לברר.

רכב לעסקים – חייב להיות במצב טוב ו"פוטוגני"

על מנת לשדר "עסקים (מעולים) כרגיל", אפשר לפזר על הלקוחות קצת רושם שעושה את העבודה במקומכם, ולהגיע לפגישות בכל שעה של היום בתחושת רעננות וסטייל. כך, רכב ששייך לעסק קטן אינו חייב להיות מוזנח, בלוי וישן, אם יש את האפשרות לשכור רכב לטווח ארוך שהוא חדש, בנוי בדיוק כמו שהייתם רוצים, אפשר להחליף אותו מדי פעם לדגם חדיש יותר או אפילו להתחייב לשכור אותו לטווח ארוך, עם אופציה לרכישתו בעתיד.

סמל סטאטוס

אולי יותר מכל מכונית פרטית, רכב ששייך לעסק קטן אמור להרשים, ולא רק להסיע ממקום למקום. הוא הופך להיות נושא ל"שיחת היום", הוא עלול לגזול זמן טיפולים מלוח הזמנים העמוס והיקר אם אינו במצב טוב, ואם הוא נוצץ מבחוץ ומרשים – הוא יכול לקנות את הלקוחות גם בעיניים עצומות. כך, דווקא מי שיש לו עסק קטן, רצוי שישקיע במעט יותר ב"עטיפה", כדי למשוך יותר תוכן.

חופשה לצורך גיוס כוחות

רבים מבעלי העסקים הקטנים שיש להם רכב מסחרי כרכב נוסף בבית משתמשים בו לצורך טיולים למרחקים. גם משום שבדרך כלל המנוע של רכב מסחרי הוא סולר, הוא יותר זול – ובעצם בנוי לנסיעות כאלו. לכן, אם סוחרים רכב מסחרי שיתאים גם לכך, רצוי לעמוד על השירותים והכיסויים בביטוח שכוללים זאת.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות