ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מרכיבי מחירון השכרת רכב בחול

טיול עצמאי בחו"ל יכול להניב הרבה יותר "תוצאות חיפוש" במידה ועורכים אותו נכון לוגיסטית. אתם רוצים להספיק להגיע לכל מקום ביבשת שבה אתם מטיילים, או לפחות במדינה אליה טסתם? נסו לשכור רכב צמוד.

מערכת auto1 |01/02/2012 |13:05 צפיות: 14710
seperator

אם מתוכננת לכם שהיה בחו"ל לאורך טווח רב של זמן או קצר, חשוב לנקוט בצעדים לוגיסטיים מתאימים, שיספקו את הצרכים היום יומיים. חלק מהעניין הוא הנגישות והניידות ממקום למקום. חופשה בחו"ל היא משל לנופש רגוע שבו נחים וצוברים כוחות, אולם למעשה – פעמים רבות השהייה במקום לא שגרתי מושכת לפעילות טיולית במקום, כדי להספיק את כל הדברים. על מנת שיהיה אפשר להיערך להגיע לכל מקום, בכל זמן וללא תלות – אפילו באופן נוח יותר מאשר בתחבורה ציבורית צפופה, הרי זה ברכב שכור.

המחיר לביטוח רכב יכול לשנות בן רגע את התעריף של ההשכרה
המחיר לביטוח רכב יכול לשנות בן רגע את התעריף של ההשכרה

השכרת רכבים בחוץ לארץ לתקופה ארוכה

בליסינג לרכבים, ככל שתקופת השכירות תארך, כך המחיר יהיה זול יותר. המחיר יורד ממילא אם יודעים על הנסיעה הזו זמן רב לפני כן וההזמנה מתבצעת בהתראה ארוכה מראש. כך ניתן לשריין רכב שאינו "ברירת מחדל", בתנאים טובים ומבלי שיהיה "ניצול מחירים של הרגע האחרון".
מתוכננת לכם שהיה בחו
מתוכננת לכם שהיה בחו"ל לאורך טווח רב של זמן או קצר?

ביטוח הרכב כמרכיב קריטי במחיר

המחיר לביטוח לרכב יכול לשנות בן רגע את התעריף של ההשכרה, וגם הביטוח עצמו מושפע מגורמים שתלויים לא רק בנהג הרכב ובנתוניו אלא גם ברכב שהוא בוחר. לדוגמה, נהג שהינו מעל לגיל 30 לדוגמה יכול לשלם פחות על ההשכרה, דווקא משום שנהגים אלו נחשבים לזהירים יותר מנהגים צעירים.

רכבים עם תוספות
זה נראה לנו טריוויאלי לנסוע עם רכב ממוזג במכוניות שנוסעות על כבישי ישראל החמה. אומרים שפעם היה ממוצע אקלים פחות חם מהיום, אז אולי המזגן לרכב לא היה מתבקש כפי שהיום, אולם בנסיעות באירופה לדוגמה ישנם עדיין רכבים ללא מזגן, ובמידה וכן שוכרים את אלו עם המזגן – משלמים תוספת מחיר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות