ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחול- מידע שימושי למתחילים

הטיול המושלם אינו יכול להיות כיף יותר אם משתמשים בפריבילגיה לשכור רכב. גם מי שאוהב להיות לא מחויב מעדיף עסקה שמנטרלת את המטייל מלוחות זמנים של אחרים.

מערכת auto1 |01/02/2012 |13:05 צפיות: 14771
seperator

ארבעה גלגלים והגה, זה כנראה מה שיכול לעשות את החופשה שלכם למיוחדת יותר. הנסיעה ממסעדה אחת לאזור בילויים שני ולאחר מכן לאזור לינה יכולה לעשות את הטיול "זורם" יותר וקצבי, או נוח ובורגני. היות ובכל אזור אליו מגיעים ישנה כדאיות שונה להשכרת רכבים מבחינת לוגיסטיקה – תשלום על חניה ומציאת חניה קרובה, מחירי דלק גבוהים או כמה סיבות טובות להעדיף השכרת רכב דווקא באזור זה ולא אחר. דאגו לוודא אם ניתן בכלל להגיע לאזור היעד שלכם באמצעות רכב ואם לא- היכן ניתן להחנות אותו כל זמן שאין בו שימוש.

את השכרת הרכבים אפשר לתכנן מראש
את השכרת הרכבים אפשר לתכנן מראש

רצוי להתחיל לתכנן השכרת רכב כבר בארץ

את השכרת הרכבים אפשר לתכנן מראש, ורצוי מוקדם יותר ככל הניתן. שכירות של רכב במועד מוקדם ככל הניתן ובטווח התראה רחוק מהמועד להשכרה יכול לאפשר לחברה לשריין לכם את הרכב הטוב יותר. השכרת רכב במועד קרוב לזמן הטיסה לא רק שתייקר את המחיר ותתעדף לכם רכב ממה שנשאר במלאי, אלא עלולה לדחוק אתכם במערבולת השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל ושיחות עם חברות השכרה זרות שלא בשפת האם.
לכל רכב ישנו המנוע שלו, ומגוון אפשרויות דלקים שיניעו את הרכב
לכל רכב ישנו המנוע שלו, ומגוון אפשרויות דלקים שיניעו את הרכב

לברר מה מניע את הרכב

לכל רכב ישנו המנוע שלו, ומגוון אפשרויות דלקים שיניעו את הרכב. ברכבי השכרה בחו"ל פעמים רבות משתמשים ברכב בעל דגם בלתי מוכר למשתמשים מן הארץ. זה מחייב לשים לב לפרטים הקטנים ביותר, כמו למשל הדלק שאיתו הרכב מניע – בנזין או סולר? רכב עם סוג דלק שגוי לא רק יגרום בעיות עתידיות לרכב, אלא גם לא יבצע את פעולות בערת המנוע.

תמרורים וסימוני כביש שונים
גם אם לא הייתם מכינים שיעורי בית בבית הספר, כאן מדובר על עניין של "חיים או מוות": השילוט על הכביש בארצות זרות יכול להיות שונה ממה שהוא בארץ. חשוב להכיר את כל השלטים ואפילו להתאמן על כיוון הנסיעה אם נסיעה חוקית היא בנתיב השמאלי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות