ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כיצד לרכוש רכב ללא הון עצמי מוגדר מראש

חשבתם שהתקציב שהגבלתם לצורך רכישת רכב יספיק לכם בדיוק לקניה? יש לכלול את מה שיעמיד את הרכב על הכביש, מה שאומר שצריך לשמור עוד כמה אלפי שקלים בצד.

מערכת auto1 |25/01/2012 |13:05 צפיות: 14840
seperator

בישראל יחסית למדינות אחרות באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו – המס על רכבים חדשים גבוה במיוחד, וההוצאה הכספית אינה מסתכמת רק ברכב לבדו; יש לקחת בחשבון את הרישוי לרכב, את האבזור הנוסף אם רוצים להוסיף, כולל דיבורית, את הביטוחים לסוגיהם על הרכב, ואת ההוצאות הנוספות בשולי הרכישה, מכשור של DVD, GPS וכן הלאה. עבור מי שרוכש רכב מיד שניה יש התלבטות רבה עוד יותר, ההוצאות אולי נמוכות יותר אבל ישנה תמיד סכנה שיידרש סכום כסף גבוה יותר דווקא לתחזוקת הרכב.

לא לכולם ישנם כספי חסכונות בצד, ועדיין הצורך ברכב
לא לכולם ישנם כספי חסכונות בצד, ועדיין הצורך ברכב

לפנות לחברת ליסינג מבלי להגדיר מינימלי

לא לכולם ישנם כספי חסכונות בצד, ועדיין הצורך ברכב, למרות שרכישת רכב עשויה להעלות את בעליו מדרגה במישור העסקי ואף ברמת ההכנסות או רמת החיים. עבור מי שאינו מגיע עם הון עצמי אשר הוגדר מראש, חברות ליסינג מעמידות אופציות רכישה שונות – לפי תנאים למימון רכב.עכשיו בפני הלקוח עומדת דילמת הרכב – ליסינג, רכישה או השכרה.
פניה לחברת ליסינג יכולה להעמיד על סדר את כל האפשרויות שעומדות לרשות רוכשי הרכבים למיניהם
פניה לחברת ליסינג יכולה להעמיד על סדר את כל האפשרויות שעומדות לרשות רוכשי הרכבים למיניהם

איך לרכוש רכב מבלי שיהיה סכום התחלתי?

פניה לחברת ליסינג יכולה להעמיד על סדר את כל האפשרויות שעומדות לרשות רוכשי הרכבים למיניהם: האפשרות הראשונה היא תשלום של מקדמה בגובה אחוז מערך מחיר הרכב החדש, וזה ישמש כעוגן לרכישת הרכב, השניה היא פריסת אשראי לצורך תשלומים חודשיים לאורך תקופת השכירות, והשלישית – רכישת הרכב שהועמד להשכרה במשך מספר שנים תוך תשלום סכום סמלי, או טרייד אין עם הרכב הישן.

הלוואה מהבנק לרכישת רכב
השכרת רכב בארץ ומכירת רכב תלוית בהסכמתו של הבנק או הגורם המלווה. ישנם יתרונות וחסרונות בלקיחת הלוואה מהבנק, למשל, כאשר הרכב עלול להיות משועבד לבנק אם אין מספיק כסף לפדות את ההלוואה, ומצד שני – ישנן תוכניות מיוחדות ללקוחות הבנק כדי לאפשר רכישת רכב בתנאים נוחים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות