ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כל כמה זמן מחליפים רכב

מלבד העלויות הרבות הכרוכות בקניית רכב חדש העלויות המתווספות לפעמים מסתכמות בהרבה מאוד כסף עד שלעיתים משתלם להחליף לרכב חדש.

מערכת auto1 |25/01/2012 |13:05 צפיות: 19274
seperator

במדינת ישראל בה התשתיות לתחבורה ציבורית לוקות בחסר, שלעיתים נסיעה של מספר בודד של קילומטרים יכולה לקחת מעל שעה בתחבורה ציבורית רכב לעיתים הוא מצרך חובה עבור כל מי שנאלץ להתנייע בדרכים. כמו כן, לאחרונה החלו להופיע רכבים זולים יותר בקטגורית הרכבים הקטנים שעלותם נמוכה בעשרות אחוזים מהמשפחתיות הרגילות ועלויות הטיפול בהם גם כן נמוכה יותר.

לאחרונה החלו להופיע רכבים זולים יותר בקטגורית הרכבים הקטנים
לאחרונה החלו להופיע רכבים זולים יותר בקטגורית הרכבים הקטנים

איך בוחרים רכב ?

קנייה מוצלחת של רכב לא תלויה אך ורק במחירו. יש גורמים הרבים המגדירים את הצלחת בחירה. יש להתאים את סוג הרכב לצרכים המתבקשים, עבור זוג, רכב קטן יספיק לצרכיהם, בעוד שלמשפחה שנוסעת הרבה מחוץ לעיר רכב גדול יותר יתאים. כמו כן, יש להתאים את מחיר הרכב לתקציב העומד לרשות הקונה. חבל להיכנס לכל מיני הלוואות מסוכנות ללא תכנון מתאים מראש.
קנייה מוצלחת של רכב לא תלויה אך ורק במחירו
קנייה מוצלחת של רכב לא תלויה אך ורק במחירו

מה עדיף לרכוש, רכב חדש או רכב משומש ?

שאלה זו היא שאלה עיקרית ותלויה בפרמטרים רבים. עבור לקוחות שמסגרת התקציב אינה מהווה עבורם שום בעיה וחשוב להם להכיר את הרכב שלהם מההתחלה,קניית רכב חדש היא האופציה המומלצת ביותר, חשוב לזכור שכל רכב חדש מרגע עלייתו לכביש "מפסיד" את ערכו באחוזים לא מבוטלים. עבור אנשים שתקציבם אינו מאפשר רכישת רכב חדש, רכב משומש הוא אופציה לא רעה בכלל. כיום בשוק קיימים רכבים משומשים ברמה גבוהה מאוד.

מתי מומלץ להחליף כלי רכב ?
גם שאלה זו מורכבת מגורמים רבים, עבור מי שידו משגת מומלץ להחליף רכב כל כשנתיים, שלוש כיוון שלאחר מכן הטיפולים יחלו להיות יקרים יותר וירידת ערכו של הרכב תהיה גבוהה יותר. עבור מי תקציבו אינו מאפשר זאת, מומלץ לתכנן את רכישת הרכב החדש מראש, ולהפקיד כסף בצד לשם הקנייה הזו. כמו כן מומלץ להחליפו ברגע שהמוסך מתחיל לראות מוסך לעיתים קרובות יותר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות