ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכישה או השכרת רכב בארה"ב

ארצות הברית, חלקת האדמה עתירת המדינות, עשירה בנופים מיוחדים שונים – מן המדבר ואל הים ומקורות המים הרבים. האם כדאי לרכוש רכב לרגל הטיול או לשכור?

מערכת auto1 |25/01/2012 |13:05 צפיות: 15968
seperator

יש כמה שיטות לטייל בארצות הברית – במיוחד אם מתוכנן לכם טיול ארוך כארך הגלות, אפילו אפשר לומר לזמן בלתי מוגבל או "עד שימאס לכם". יכול להיות שאתם תהיו שם בשליחות, תנסו להקים שם עסק וללכת בו את הצעדים הראשונים מבלי ליפול. כל הזמן הזה – יש לנהל את שאר סידורי המחיה באופן מחושב – לשכור דירה או למצוא סידור אחר, לרכוש רכב או לשכור אותו. וגם לעניין השכירות של הרכב ישנם מספר מוצאות: רוכשים רכב במזומן, מליסינג, או שוכרים אותו בליסינג לפרק זמן ארוך.

היתרונות בהשכרת רכב בארהב לטווח הזמן הארוך מאפשרים למחזיקו ליהנות מרכב חדש יחסית
היתרונות בהשכרת רכב בארהב לטווח הזמן הארוך מאפשרים למחזיקו ליהנות מרכב חדש יחסית

להתנייד בארצות הברית ממדינה למדינה

חלק מהחוויה שבטיול לארצות הברית זו היכולת לעבור בין הגבולות של מדינה למדינה בחופשיות יחסית. אחד מהנושאים שיש לקחת בחשבון, זה שעוברים ממזג אויר מסוים אחד לאחר, מנוף אורבני לנוף של טבע פראי. המכונית שבה אתם תיסעו צריכה להתאים למטרות הטיול – אתם רוצים מכונית שתתאים לתנאי השטח הקשים והמסולעים, או לכביש? זקוקים לרכב גדול לכל המשפחה או רק בעבורכם? יכול להיות שאתם פשוט זקוקים לרכב שיקח אתכם ממקום למקום?
אולם באותה המידה חלקיו נשחקו ולא תמיד יש עליהם אחריות
אולם באותה המידה חלקיו נשחקו ולא תמיד יש עליהם אחריות

אז מה עדיף, קניית רכב יד שנייה או ליסינג?

ישנם יתרונות לרכישת רכב בארצות הברית, ניתן לומר שזו התוכנית הכי כדאית לרכישת רכב משום שהעלות נמוכה ולפעמים רכב שעשה קילומטראז' רב יעלה מחצית ממחירו, אולם באותה המידה חלקיו נשחקו ולא תמיד יש עליהם אחריות. מצד שני – היתרונות בהשכרת רכב בארה"ב לטווח הזמן הארוך מאפשרים למחזיקו ליהנות מרכב חדש יחסית, מטופל שאין צורך לדאוג לתחזוקתו, לביטוח או לרישוי באופן ישיר אלא מול חברת ההשכרה.

חסרונות של השיטות
ברכישת רכב בארצות הברית, יש להכין את הכסף במלואו – ובמזומן. אם הרכב אינו ב"קו הבריאות", יש לדאוג ולטפל בו בטווחי זמן קצרים יחסית, מה שעלול להגביל בטיול. במידה והרכב בלתי שמיש או שהסתיים הטיול – יש למכור אותו עצמאית. השטחים בכבישי ארצות הברית הם "אין סופיים", וגם מי שנתקע באמצע הכביש עם רכב מושכר עלול לחכות זמן רב עד הגעת החילוץ (יש לברר מה בביטוח המקיף).

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות