ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארץ – איך שומרים עלינו בטוח

כשאנו לוקחים רכב מחברת השכרת רכב, לעולם לא נוכל להיות בטוחים מה עבר עליו לפנינו. אז עד כמה הרכב המושכר בטיחותי?

מערכת auto1 |25/01/2012 |13:05 צפיות: 14760
seperator

נתוני משטרת ישראל מצביעים על אלפי ילדים אשר נפגעים מדי שנה עקב נהיגה פזיזה של המבוגרים. עובדה זו באה להתריע בפנינו את חשיבות הזהירות בדרכים, שכאשר אנו נוהגים אנו לא אחראים רק לחיינו, אלא גם לחיי כול הילדים מסביב. נהיגה משמעותה אחריות, והאחריות מונחת על הידיים ששולטת בהגה.

תחום השכרת רכב בארץ הוא תחום אשר תפס תאוצה בשנים האחרונות והגיע למימדים כאלו אשר לא היו מביישים את מדינות כמו ארהב, גרמניה וכו
תחום השכרת רכב בארץ הוא תחום אשר תפס תאוצה בשנים האחרונות והגיע למימדים כאלו אשר לא היו מביישים את מדינות כמו ארהב, גרמניה וכו

השכרת רכב

תחום השכרת רכב בארץ הוא תחום אשר תפס תאוצה בשנים האחרונות והגיע למימדים כאלו אשר לא היו מביישים את מדינות כמו ארה"ב, גרמניה וכו' בכל הנוגע לאיכות השירות ונפח ההשכרות. למרות זאת, חשוב לציין ולהדגיש כי האחריות על בדיקת הרכב נופלת עליכם, השוכרים. לפני שאתם בוחרים רכב להשכרה, בדקו את מצב חגורות הבטיחות בו שכן אין אתם יכולים לדעת דבר לגבי הבלי של הרכב רק על ידי הסתכלות בו.
בדקו את הרכב בצורה מקיפה מבחוץ ומבפנים
בדקו את הרכב בצורה מקיפה מבחוץ ומבפנים

כיסא בטיחות

לעיתים קרובות מאפשרות לכם חברות השכרת הרכב להוסיף כיסא בטיחות לפעוטות או לחילופין, יפנו אתכם לרכב אשר מכיל בתוכו כיסא בטיחות שכזה. אם ברשותכם תינוק, אל תפסחו על כיסא זה, שכן הוא יכול להציל את חיי התינוק בשעת תאונה. בדקו כי התינוק משתלב בכיסא הן מבחינת הגובה והן מבחינת הרוחב ובדקו כי הכיסא נסגר ונפתח בקלות.

השכרות לטווח קצר
גם אם שוכרים את הרכב למספר שעות, עדיין חלה עליכם החובה לבדוק את תקינות הרכב. בדקו את הרכב בצורה מקיפה מבחוץ ומבפנים, וודאו שחגורת הבטיחות תקנית, בדקו את תאורת הרכב, מצב הצמיגים וכו'. דברים אלו חשובים בעיקר בתקופת החורף, אשר בה הכביש חלק יותר והראות לקויה – מה שמגביר את כמות התאונות בתקופה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות