ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך להנות מרכב חדש

רכב חדש הינו יתרון ומוצר שכולם רוצים ליהנות ממנו, מושבים חדשים, מנוע שנוסע חלק, רכב עם המערכות החדשניות ביותר בשוק אלו הם חלומות שכולנו רוצים. חשוב לפני שרצים וממשים את החלום לחשוב על ההוצאות והכרוך בכך.

מערכת auto1 |23/01/2012 |13:05 צפיות: 15078
seperator

ישנן מספר סוגיות חשובות בקניית רכב חדש אליהן יש להשקיע את מירב תשומת הלב ולחשב היטב את השיקולים הרבים העומדים בפני הצרכן לפני הקנייה. הדבר החשוב ביותר אותו יש לשקול הוא צרכי הרוכש. לאנשים שונים צרכים שונים. עבור משפחה עם שש נפשות רכב משפחתי רגיל לא יספיק, בעוד שעבור משפחה בת שלוש נפשות רכב עם מנוע קטן יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. רק לאחר שבדקתם את מטרות הרכב ניתן לפנות לשאר הדילמות.

בשנים האחרונות שיטת הליסינג הפכה לנפוצה
בשנים האחרונות שיטת הליסינג הפכה לנפוצה

כמה כסף להוציא על רכב ?

התאמת תקציב לרכישת רכב הוא נושא עיקרי אותו יש לשקול לפני הקניה ורכישת הרכב. יש לזכור שהתשלום עבור רכב הוא תשלום לא קטן, המסתכם בעשרות אלפי שקלים לפחות ולכן יש לחשב מספר רב של פרמטרים לפני הקניה. הדבר הראשון שיש לבדוק הוא את התקציב החודשי של רוכש הרכב. במידה והרכב ניקנה בתשלומים האם גובה ההחזר לא יהיה גבוה מידי והרוכש יוכל לעמוד בתשלומים.
עבור משפחה עם שש נפשות רכב משפחתי רגיל לא יספיק
עבור משפחה עם שש נפשות רכב משפחתי רגיל לא יספיק

אילו עוד הוצאות יתכנו בעת קניית הרכב ?

בעת רכישת רכב ההוצאות לא נגמרות, יש לחשוב ולברר כמה עולים הטיפולים השונים, ביטוח לרכב ואגרות. תשלומים אלו יכולים להגיע לעוד עשרות אלפי שקלים בשנה ולהשתנות בין רכב לרכב ולכן הן צריכות לעלות לחישוב עוד לפני הקניה.

האם יש עוד אופציות לקניית רכב חדש ?
בשוק קיימות הרבה אופציות מימוניות לרכישת רכב חדש. ניתן לקחת הלוואה מהבנק ולפרוס את החזריה בתשלומים, ישנן חברות רבות המציעות את פריסת הרכב למספר רב של תשלומים נוחים. כמו כן בשנים האחרונות שיטת הליסינג הפכה לנפוצה. עבור סכום ראשוני ותשלומים חודשים קבועים ניתן לחכור רכב לתקופה קבועה מראש.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות