ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כול שצריכים לדעת לפני רכישת רכב משומש

רכב שהיה שייך פעם לאדם אחר ולא מוכר מעלה תהיות וחשדות, אשר תמיד יהיו שם אצל הבעלים הבאים. איך לרכוש רכב מיד שניה עם מינימום תקלות?

מערכת auto1 |19/01/2012 |13:05 צפיות: 15635
seperator

רכב הוא כמו חבר – הוא מאפשר לכם להתקדם לאיפה שנפשכם חושקת מצד אחד, ומזכיר לכם שתמיד צריך לתדלק ביניכם את מערכת היחסים כדי להתקדם הלאה...מה שבטוח זה שזו צריכה להיות השקעה הדדית משני הצדדים, וכדי שהרכב ישרת אתכם כפי שתרצו עליכם להשקיע בו לא מעט כספים. ראשית, ההוצאה הגדולה ביותר שתעשו היא בדרך כלל הגדולה ביותר – רכישת הרכב, הביטוח, העברת בעלות, טסט ועוד. כדי שתשלמו כמה שפחות הוצאות רכב, ישנה האפשרות לבחור רכב מיד שניה, אולם מדובר בשק שהמרצע עלול לצאת ממנו רק לאחר הרכישה – לכן יש בקניית רכב- שאלות ותשובות אותן יש להשיג.

רכישה זו מאפשרת לרוכש ליהנות מכלי רכב בגובה התקציב שלו
רכישה זו מאפשרת לרוכש ליהנות מכלי רכב בגובה התקציב שלו

רכב מיד שניה – למה עושים את זה?

לא כל מי שרוכש רכב מיד שניה בכלל או יד שנייה מליסינג בפרט, עושה את זה מתוך אידיאולוגיה למחזור חומרים בעולם, או שפשוט לא מייצרים יותר את הדגם הישן הזה של הרכב. הרכישה הזו מאפשרת לרוכש ליהנות מכלי רכב בגובה התקציב שלו. רוכשי הרכב מיד שניה חייבים להבין מה התקציב הסופי שיש להם – משום שיש להכין כספים גם לביטוח (כמה אלפי שקלים), לצורך העברת בעלות, לבדיקה של הרכב במוסך לפני הקניה ולעוד הוצאות.
אפשרות לרכוש רכב באמצעות מקורות למימון רכב
אפשרות לרכוש רכב באמצעות מקורות למימון רכב

לבדוק מקורות מימון וזכויות לרשותכם

המודעות בשנים האחרונות לאפשרות לרכוש רכב באמצעות מקורות למימון רכב עולה ככל שהפרסום מציף את חוצות העיר ויותר אנשים פועלים בדרך זו. חברות ליסינג לא מעטות מציעות זאת, במקביל לבנקים, לחברות אשראי וביטוח ולכל מי שיש לו גב כלכלי חזק ויכול להציע הלוואה מסוג זה.

למה זה נוח לעשות טרייד אין?
מגרשי רכבים בטרייד אין מאפשרים לא רק לבחור את הרכב הרצוי, אלא תיאום בזמנים, כך שברגע שמחזירים את הרכב הישן – מקבלים חדש. בנוסף – היתרון הגדול הוא שמקבלים קיזוז במחיר הרכב הנבחר עד מחיר המחירון של הרכב הישן שאותו חברת הטרייד אין מוכנה לשלם.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות