ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה זה ליסינג ובמה זה טוב לי

מערכת Auto1 |09/08/2011 |13:05 צפיות: 15378
seperator

מהו ליסינג? ההפך מתשלום על רכישה של רכב, כלומר הקונה המעוניין שיהיה ברשותו רכב יכול לשלם אחת לחודש רק על אפשרות השימוש בו בלבד לפי תנאים מסוימים אשר קבועים מראש ולא על רכישת הרכב. מכאן, שאדם המעוניין בשירות מסוג זה יכול לזכות ברכב אשר מתאים לטעם שלו ולצרכיו ומאפשר לו להימנע מלרכוש רכב ובכך לטפל בו ולתחזק אותו . שיטת הליסינג מאפשרת הצעה ללקוחות רבים המעוניינים ברכב חזק ואמין לחלוטין. לאחר סיום תקופת השימוש או ההשכרה של הרכב והאדם מעוניין ברכב אחר עם טעם אחר הוא יכול לעשות זאת ללא שום בעיה.ליסינג מימוני

שיטה מסוג זה מאפשרת לאדם לשכור רכב בדרך פשוטה וקלה יותר באופנים מימוניים, כלומר מבחינת אופני תשלום, חלוקה נוחה של מספר תשלומים רבים כמו גם צורה של השכרת הרכב. דרך זו מאפשרת לאדם להשקיע בהשכרת רכב באופנים שונים רבים ובצורה זו ניתן לשכור רכב במחיר זול מאוד יחסית לעומת רכישת רכב. כך ניתן לחסוך כמויות גדולות מאוד של כספים אשר מנותבים כעת לדברים אחרים ולא מתבזבזים כספים מיותרים.

ליסינג תפעולי

ליסינג מסוג זה מאפשר לאדם המעוניין לשכור רכב תוך שילוב של ענייני תפעולו של הרכב כמו למשל התחזוקה של הרכב, ביצוע של טיפולים לאורכה של כל השנה במקרים של קלקול ותקלות שונות כמו גם ביצוע של טיפולים תקופתיים הבודקים את תקינות הרכב וכשירותו לנסיעה על הכבישים, טיפולים אשר בודקים גם ענייני בטיחות אשר באים למנוע תקלות שונות ומצבים לא נעימים. הליסינג התפעולי מעניק המון פתרונות לכל מיני בעיות שיכולות לצוץ פתאום מבחינה תפעולית וטכנית ונותן מענה לצרכים מעשיים ומועילים אשר בדרך כלל מותנים בתשלומים נוספים.

החלפת/רכישת רכב בסיום התקופה

קיימת אפשרות לכל אדם אשר שוכר רכב בשיטת הליסינג לבחון החלפת הרכב שלו או רכישתו ולהחליט אחד מהשניים. ניתן לעשות זאת ולרכוש את הרכב ממשווק הרכבים אשר אצלו האדם שכר את האוטו. ישנם אנשים אשר מעדיפים להחליף את הרכב ששכרו לרכב אחר ובכך לשנות ולגוון לעצמם כי זה כיף יותר ועושה להם חידושים מעניינים. יש צורך לציין כי כאשר מחליטים להחליף את הרכב יש לבדוק מהו הק"מ הדרוש המינימאלי כדי שאפשר יהיה לעשות זאת.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות