ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שירותים במסגרת ביטוח רכב

בביטוח רכב ישנן הרחבות נפוצות שיכולות להבחר על ידי בעל הפוליסה וישנם גם הרבה דרכים ושיטות לבחור מבין שלל ההרחבות את אלו אשר מתאימות לנו ביותר, על מנת לחסוך בעלויות ולקבל כיסוי אפקטיבי יותר

מערכת Auto1 |12/07/2011 |13:05 צפיות: 15482
seperator

בביטוח רכב ישנן הרחבות נפוצות שיכולות להבחר על ידי בעל הפוליסה. ההרחבות הללו מתאימות בדרך כלל לכלי רכב שהם פרטיים וגם מסחריים עד 4 טון, ואלו נשענים על התנאים בפוליסה הסטנדרטית. תקנות חוק ביטוח מגדירות מה היא פוליסת הביטוח הסטנדרטית, ומהם הכיסויים המינימליים לכל סוגי הביטוח: לביטוח חובה, לביטוח מקיף ולביטוח צד ג'. מדובר בתוספות אטרקטיביות ומגוונות שאמורות למשוך את קהל המבוטחים בעולם דינאמי ושוקק כזה של תחרות בין חברת ביטוח אחת לשנייה.


 

ביטוח שירותי דרך


שירותי דרך הם הרחבות שמצורפות לביטוח המקיף. מדובר בשירותים של חברות חיצוניות כמו שירותי גרירה, טכנאי מוסע והחלפת גלגל בשטח. מדובר כאן בשירותים שהם על תקן עזרה ראשונה לאחר תקלה ברכב, שלאחריהם מצופה כנראה טיפול משלים במוסך. שירותי הדרך הללו כוללים גם הטענת המצבר ברכב באמצעות כבלים. שירותי דרך מוענקים תמורת דמי השתתפות בדרך כלל, או תנאים מסוימים – כמו טיפול בחלק אחד במסגרת הביטוח לאורך שנת הביטוח ועוד.
 

ביטוח שירותי נהג


גם לנהג ישנן פריווילגיות, וכאמור- כל המרבה הרי זה משובח. כשאדם עסוק או אינו יכול לנהוג ברכב אשר זקוק לשטיפה, למוסך או לטסט, נציג מטעם חברת הביטוח מגיע לעשות זאת בעבור המבוטח, וגם יחזיר את הרכב בחזרה לבעליו במקומו. כמו- כן, חו"ח במקרה של תאונה עם נזק לרכב בלבד, הנציג דואג לכל ענייני הרכב, בעוד הנהג יוסע אל מקום חפצו במונית או בסידור מסוים.


ביטוח שבר שמשות


ביטוח שבר שמשות מפצה במצבים שבהם סכום התיקון לשמשה מגיע עד לסך דמי ההשתתפות העצמית, אולם לא מעבר לכך. הווה אומר, כי במקרה היפותטי של שבר שמשה – לדוגמה לאחר ניסיון פריצה אל הרכב, הנהג לא יצטרך לשלם כלל את דמי ההשתתפות העצמית והשמשה שמתחת לגובה סכום זה תתוקן.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות