ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב: איך בוחרים מכונית שכורה

אם ישנן קלישאות בנוגע לרכבים מהשכרה, הרי בתחום הליסינג אפשר דווקא לומר שדווקא אלו הרכבים המבריקים והמצוחצחים ביותר. מאילו סיבות? ננסה לענות לכם במאמר הבא.

מערכת auto1 |19/01/2012 |13:05 צפיות: 14904
seperator

היום כבר קשה למצוא על הכבישים מכוניות ישנות או מיושנות שגילן עולה על 9 שנים, ישנה מגמה לחסל את המכוניות שמהוות סכנה בכבישים על ידי גריטת המכוניות. מי שיש לו רכב ישן שזה נהיה כבר עסק יקר מדי להחזיק אותן (ביטוח, תיקונים ושחיקה מרובה) יכול לשלוח כיום את הרכב לגריטה – התוכנית הזו מתחדשת כבר משנת 2012, לאחר שמבטלים את רישיון הרכב באמצעות משרד הרישוי. התוכנית הזו נועדה כדי לעודד את השמירה על איכות הסביבה ולצמצם את זיהום האויר בערים ובכלל. במקביל כדי לנהוג ברכב חדש בעל קריטריונים גבוהים וגם לשמור על איכות הסביבה, ישנה אפשרות לשכור רכב לטווח זמן קצר או ארוך.

רכב שירשים את מי שאתם יוצאים איתו לדייט
רכב שירשים את מי שאתם יוצאים איתו לדייט

איזו מכונית תתאים?

השכרת רכב בארץ עושים בדיוק כפי שבוחרים מכונית אישית לטווח הזמן הארוך - חשוב לבחור את המכונית שתהיה בת הזוג שלכם לאורך כל הזמן הזה. היא זו שתספר עליכם למי שאתם עושים איתם עסקים, תרשים את מי שאתם יוצאים איתו לדייט, תשמש אתכם זמן רב במהלך היום בנסיעות ממקום למקום ואפילו תנעים את זמנכם תוך שימוש בעזרים כמו מזגן, התקנים של DVD או GPS ומערכת סטריאו מעולה.
מחפשים פתרון כדי להסיע את הילדים לגן ושיהיה מקום גם לשאר המשפחה?
מחפשים פתרון כדי להסיע את הילדים לגן ושיהיה מקום גם לשאר המשפחה?

רכב גדול או קטן
?
החיים בעיר מחייבים בדרך כלל רכב קטן וידידותי לחניות, שאפשר יהיה "להשתחל" איתו גם לחניה מדויקת במצוקת החניות של היום או הלילה. אם מדובר ב – 4 גלגלים שיסיעו אתכם ממקום למקום, אין סיבה לשכור רכב שיש לו הוצאות דלק רבות (מנוע עם נפח גדול, ג'יפ, רכב בעל מושבים רבים). אם המצב הוא הפוך ואתם מחפשים פתרון כדי להסיע את הילדים לגן ושיהיה מקום גם לשאר המשפחה – אין מנוס, אלא לשכור רכב גדול. במידה דומה, אם אתם זקוקים לרכב ביום משלוחים ושלכם שבק חיים – אפשר לשכור לטווח זמן קצר דגם דומה לשלכם.

להעביר הילוך במערכת היחסים שלכם עם הרכב
היה לכם רכב עם גיר ידני, והגיע הזמן ליהנות מגיר אוטומט? אתם רוצים לשכור ג'יפ לתקופת זמן ארוכה? קחו את הרכב לטווח זמן קצר או לנסיעת מבחן אם מאפשרים לכם, כדי שלא לעשות עסקה עם דגם רכב שלא מכירים. בדיקת הרכב יכולה להעביר את מערכת היחסים עם הרכב שלכם שלב אחד קדימה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות