ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג מימוני או הלוואה?

מערכת Auto1 |09/08/2011 |13:05 צפיות: 15470
seperator

כאשר רוצים לקנות רכב חדש, או אפילו רכב מיד שנייה צריך סכום גדול מאוד של כסף בדרך כלל. לרוב האנשים הרוכשים רכבים אין סכומים גדולים כל כך של כסף בצורה נזילה כל כך ולכן הם נאלצים לקחת כל מיני סוגים של הלוואות מחברות כרטיסי האשראי, מהבנקים או מגורמים אחרים. אחת השיטות שמעניקה פתרון מעולה לאותם אנשים המחפשים הלוואה או מימון לרכב היא שיטת הליסינג המימוני שמעניקה יתרונות שאפילו הבנק לא מעניק.

הבדלים בין ליסינג מימוני להלוואה.

הלוואה היא למעשה הסכם חוב בין הבנק ללקוח. הלקוח מקבל סכום של כסף כמקדמה, והוא מתחייב לפרוע אותו תוך זמן נתון בתשלום חודשי בתוספת ריבית. את גובה ההחזר החודשי קובע הבנק בהתאם לצרכיו, מידת התחשבותו בלקוח, כוח ההחזר של הלקוח וגובה ההלוואה. ליסינג מימוני לעומת זאת דומה בשיטת ההחזר החודשי, אולם במקום לקבל את כל הסכום כמקדמה, הוא משלם מקדמה בהתחלה, מוסיף החזר חודשי כגובה ההלוואה, ובסיום החוזה יכול לבחור האם להוסיף עוד כסף ולקבל בעלות על הרכב, או האם לצאת לעסקה עם רכב חדש.

מה היתרון של שיטת הליסינג המימוני?

באופן עקרוני, באמצעות ליסינג מימוני ניתן לרכוש רכב חדש מבלי לשלם סכום גדול של כסף מראש, אלא על ידי פריסה נוחה של תשלומים לאורך כל תקופת החוזה. בנוסף לכך יש ללקוח אפשרות להתחרט ולא לרכוש בעלות על הרכב בתום החוזה, אלא להמשיך לעסקה נוספת עם רכב חדש לגמרי.

ליסינג כהוצאה מוכרת

מלבד העובדה שליסינג מימוני מעניק ללקוח כל מיני הטבות הקשורות לרכב כמו טיפולים והוצאות אחזקה הנעשות אצל חברת הליסינג איתה הוא התקשר, הליסינג מהווה למעשה הוצאה מוכרת כך שאם אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש לעבודה או לעסק שלכם, ניתן להוריד מדמי ההחזר החודשי את גובה המע"מ ולקבל סכום אפילו נמוך יותר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות