ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחוץ לארץ הבחירה הנכונה

השכרת רכב הינו תהליך פשוט ולא מסובך אך חשוב לשים לב להבדלים בין השכרת רכב הארץ לבין השכרת רכב בחו"ל. עבור השכרת רכב בחו"ל נכנסים גורמים רבים שיש לתת עליהם את הדעת.

מערכת auto1 |16/01/2012 |13:05 צפיות: 14867
seperator

יתרונות השכרת רכב בחו"ל הם רבים. אנשים בעת נסיעם רוצים ליהנות מהנוחות של רכב צמוד. באירופה רבים בוחרים לעשות את הטיול מנקודה לנקודה בשל כך מעדיפים להיות תלויים אך ורק בעצמם ואופציית השכרת הרכב נראית להם עדיפה. סיבה נוספת בגינה אנשים מעדיפים להשכיר רכב היא כאשר נוסעים כקבוצה של מספר אנשים. עבור קבוצה הניוד יותר נוח ולפעמיים יותר משתלם ברכב.

באילו יעדים מומלץ להשכיר רכב
באילו יעדים מומלץ להשכיר רכב

באילו יעדים מומלץ להשכיר רכב ?

מגוון היעדים הוא רב מאוד. חשוב לשים לב למדינה אליה נוסעים וטיב התשתיות בה. כמו כן, חשוב לשכור רכב נוח ומתאים לנסיעה. השכרת רכב בצרפת פופולארית בחודשי הקיץ. משפחה יכולה להשכיר את הרכב מפריז ולבלות שבוע עד עשרה ימים בסיור בחבליה הדרומיים של צרפת ברכב. השכרת רכבים בחוץ לארץ לתקופה ארוכה  נעשית לרוב על ידי צעירים או מטיילים שנוסעים לתור אזורים נרחבים לאורך זמן.
ניתן להשכיר את הרכב דרך סוכנויות בארץ
ניתן להשכיר את הרכב דרך סוכנויות בארץ

היכן להשכיר את הרכב ?

שתי אפשרות עומדות בפני הבא להשכיר רכב. הראשונה להשכיר בארץ בסוכנות אותה הוא מכיר והשנייה היא להשכיר בארץ הטיול. עבור מי שנוסע לזמן קצר האפשרות המומלצת יותר היא השכרה מראש בארץ וזאת השל מוגבלות בזמן, הציפייה היא להגיע ועם הנחיתה לאסוף את הרכב ללא בזבוז זמן מיותר. עבור מי שנוסע לזמן ארוך, האופציה הנכונה עבורו יכולה להיות להשכיר ביעד אליו הוא נוסע על מנת להשכיר במקום המתאים ביותר ולזמן הנכון ביותר.

אילו דברים חשובים צריך לדעת לפני הנסיעה ?
מספר נקודות אחרונות לפני הנסיעה, חשוב לנסוע עם רישיון בינלאומי, כרטיס אשראי בינלאומי ודרכון בתוקף. ללא שלושת הפרטים הללו יתכן ולא תוכלו להשכיר רכב וכל המאמץ נעשה לריק. על לנסוע לחו"ל ללא הפתעות יש לבדוק את כל הפרטים הקטנים הללו מראש.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות