ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב: חופשה או עסקים?

שכירות של רכבים בישראל מעניקה יתרון הן לתיירי פנים והן פתוחה גם בפני תיירות חוץ, כאשר עיקר ההשכרות נוטה לכיוון הישראלים, ששוכרים רכבים לצרכים נקודתיים.

מערכת auto1 |15/01/2012 |13:05 צפיות: 14814
seperator

הרכבים אשר נשכרים הם בעיקרם רכבים מסוג פרטי, אולם ישנה אפשרות לשכור גם רכבים כבדים, מסחריים. השכרת רכבים מיועדת ללקוחות אשר עונים על התנאים הבסיסיים שחברת ההשכרות הציבה לשוכרים, כמו למשל גיל מינימלי, רישיון רלבנטי בתוקף, הפקדה של כרטיס אשראי כעירבון לדוגמה וכן הלאה. מי שלא עומד בתנאים הללו, יכול לנסות את מזלו בחברת השכרות אחרת.

רכב משפחה או לא?
רכב משפחה או לא?

נסיעות עירוניות או בין עירוניות?

אם מתוכננת נסיעה בין עירונית, כמו למשל נסיעה לנופש באילת, רצוי לחפש השכרת רכב באילת ולחפש את הרכב המתאים מבחינת חיסכון בדלק ועמידה בתלאות הדרך. עם השכרת רכבים נסיעה לאילת נראית הרבה יותר נוחה, כשהרכב הפרטי נשאר בחניה הביתית ואיננו משלם את מחיר השחיקה של מאות הקילומטרים בדרך לשם.
השכרה של רכב מרשים
השכרה של רכב מרשים

רכב משפחה או לא?

חשוב לשכור רכב לאותה המטרה שרוצים להשיג. נכון שזו יכולה להיות חוויה לנסוע במכונית המשפחתית שכל כך רציתם, אולם אם ניתן להסתפק ברכב קטן שמתאים גם לצעירים וגם עולה זול יותר להשכרה, רצוי לקחת אותו, משום שההוצאות אינן מסתכמות רק בהוצאות השכרה בלבד, אלא גם בהוצאות דלק, תשלום אגרה על נסיעה בכבישי האגרה ועוד.

השכרה של רכב מרשים לעסקים
הרושם בעסקים הוא חשוב ביותר – פעמים רבות הוא יכול להיות ההבדל הקטן שבין בחירת שותף לעסקים, למכירות או לא. כאשר רוצים להרשים עם רכב מפואר, ניתן לעשות אפילו השכרת מרצדס שתותיר את השותפים בפה פעור. ואם תופשים את הדייטים הרומנטיים גם כעסק, הרי שגם כאן רכב מפואר יכול לעשות את העבודה, לפחות כדי לחגוג את הדייט בכיף.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות