ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך מוצאים רכב לקנייה יד שניה במצב טוב

האם באמת קיים כזה דבר "רכב מיד שניה – ובמצב טוב?" האם כל הרכבים הטובים היו שייכים פעם לרופאים? איך יודעים לאתר רכב שמחירו משקף את שוויו האמיתי על פי השוק?

מערכת auto1 |12/01/2012 |13:05 צפיות: 15405
seperator

בשיטוטים לאיתור רכב אפשר להקלע לכל מיני מלכודות, ובעצם הלקוח מנסה "ללכת בין הטיפות" כדי שלא להקלע לאותן עסקאות שבהן ה"הפתעה הגדולה" מחכה לו במוסך שבוע לאחר הרכישה. ה"טריק" הזה שייך בדרך כלל לאותם מוכרים מיד פרטית אשר לא היו מוכרים ללקוח לפני הרכישה וגם נעלמו עקבותיהם לאחר הרכישה. לו רכישת הרכב הייתה ממקום מוסדר, יתכן שהמקום היה לוקח מעט יותר אחריות על המוצר. אם מפתחים את הנקודה הזו, הרכישה האופטימאלית הייתה כמובן לרכוש רכב חדש לגמרי.

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו הוצאה חד פעמית כה גדולה
לא כל אחד יכול להרשות לעצמו הוצאה חד פעמית כה גדולה

לו כל אחד היה יכול לרכוש רכב חדש..

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו הוצאה חד פעמית של סכום כסף של למעלה מ – 100,000 שקלים בממוצע, בבת אחת. גם עבור אותם רכבים שעולים כמה עשרות אלפי שקלים אינם פריט זול לרכישה, ולא לכל אחד יש סכום כזה בחשבון הבנק. מצד שני, ישנן עסקאות מימון לרכב שבאמצעותן ניתן לשלם מקדמה של כמה עשרות אחוזים מהרכב, ואת היתרה בתשלומים.
ייתכן שהיה מתוחזק במסגרת ליסינג תפעולי
ייתכן שהיה מתוחזק במסגרת ליסינג תפעולי

ומה אם מעוניינים לרכוש רכב משומש אבל נראה כמו חדש?

השוק העצום של מכירת רכב יד שניה מציע גם אלפי רכבים מדי שנה אשר עלו על הכביש לפני שנתיים – שלוש, והם במצב כמו חדש. יכול להיות, שזה למעשה המצב האידיאלי עבור מי שמעוניין לרכוש רכב במחיר זול יותר. הרכב עבר בדיקה לפני הוצאתו למכירה, וכן יתכן שהיה מתוחזק במסגרת ליסינג תפעולי בעבר, וזה אומר שאת הטיפולים שלו עבר בזמן ותוחזק כהלכה.

איך נפגשים עם "מציאה" במגרש הליסינג?
אתם מוצאים יום פנוי ומגיעים באופן אקראי למגרש הליסינג, ושם פוגשים בעשרות דגמי מכוניות שמוצעים ללקוחות. העניין הוא למצוא את הרכב הטוב ביותר מכולם, שהרי לא ניתן לדעת מה היסטורית הרכב רק ממבט בעטיפת הרכב. לכן, רצוי לקרוא את כל הטיפים בנושא ולא לקנות את הרכב ללא בדיקה נוספת לפני הרכישה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות