ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

גרסה חדשה לשברולט קמארו

זו ללא ספק אגדה אמריקאית שהייתה באמת, הייתה ועודנה והיא עוד ממשיכה להיבנות ולהתפתח רבותי, שברולט קאמרו 2017 חזקה יותר, יפה יותר, איכותית יותר ובעיקר מלאת כריזמה וכוח. סקירת דגם 2017

צוות auto1 |07/08/2016 |17:09 צפיות: 27800
seperator
הקאמרו, מכונית הקופה מבית היוצר של שברולט המשווקת בארץ על ידי חברת ג'נרל מוטורס, זכתה לאחרונה לדור שישי חדיש ומשודרג. הדור היוצא שהוצג במהלך 2009 זכה להצלחה רבה ולאחוזי מכירות גבוהים. לצורך שדרוג הדור החדש נעשתה מלאכת מחשבת ועבודת פתוח מקיפה שיצרה דגם מוגדל במעט מהדגם היוצא, אורכו עומד על כ-4841 מ"מ, רחובו 1917 מ"מ וגובהו 1376 מ"מ סה"כ. מלבד הגודל של הקאמרו הוכנסו בה עוד שלל שינויים ועדכונים שהופכים אותה כמעט לרכב חדש לחלוטין. 
יש יפות ממנה אבל אין אחת יפה כמוה!
יש יפות ממנה אבל אין אחת יפה כמוה!

מלאכת פיתוח ושדרוג דגם הקאמרו
הפלטפורמה עליה מבוססת הקאמרו היא פלטפורמת ה"אלפא" החדישה בה נעשה שימוש במספר דגמים מבית היוצר של ג'נרל מוטורס לרבות הקאדילק ATS. עיצובה החיצוני של הקאמרו, שנחשב לאחד ממעלותיו הברורות של הדור היוצא נשמר תוך הכנסת שיפורים קלים. המראה הכללי שלה נותר מגושם וגס כבעבר, היא מקנה תחושת עוצמה ורבה על הכביש, אם כי יש הטוענים כי נעשתה מלאכת עידון של המראה הכללי.
 
מאכניקה במיטבה
השברולט קאמרו בגרסתה החדשה הושקה עם שלוש אפשריות מנועיות בלבד, הגרסה הבסיסית, המוכרת גם מהשברולט מאליבו בעלת נפח של כ- 2.0 ליטרים המספקת 275 כוח סוס ומומנט עוצמתי של 40.8 קמ"ג. גרסה זו נחשבת לחזקה ואיכותית עם יכולת האצה מ-0 ל-100 בכ-6 שניות בלבד. הגרסה המנועית השנייה הכוללת מנוע בנזין אטמוספרי בנפח אדיר של כ- 3.6 ליטרים, שישה צילנדרים V6 המספק 335 כ"ס ו-39.2 קמ"ג. גרסה זו מתאימה לחובבי צלילי המנוע במייטבם. הגרסה השלישית, הבכירה, החזקה ביותר, ספינת הדגל של הקאמרו, בעלת מנוע בנפח חסר תקדים של כ- 6.2 ליטרים המפיקה 455 כוח סוס ומומנט אדיר של 62.9 קמ"ג. הגרסה השנייה והשלישית מצויידות במערכת לניתוק צילנדרים בעת נסיעה בשיוט המאפשרת חיסכון ניכר בצריכת דלק.
זה רכב או מטוס קרב?
זה רכב או מטוס קרב?

תא נוסעים מעוצב בקפידה
גם בכל הנוגע לעיצובו של תא הנוסעים מציג הדור החדש של השברולט קאמרו קפיצת מדרגה של ממש. איכות החומרים עלתה פלאים, במרכזה של קונסולת הנהג הותקן מסך מולטימדיה גדול במיוחד, התווספה מערכת ייעודית לבקרה ושליטת האקלים באמצעות פתחי האיוורור עצמם, מנגנון ייחודי שנועד לסנכרן ולמתן את צליל המנוע לפי הצורך ועוד.

 
>>> לפרטים על רכבי החברה לחץ כאן - שברולט
הוספת תגובה
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
 
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות