ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

גרסה חדשה לסיטרואן ברלינגו

בסיטרואן העבירו לאחרונה את הברלינגו המרשימה שלהם סמכת עידכונים, שיפורים ושדרוגים כדי להציג ללקוחות שלהם את רכב העבודה המוביל בשוק הרכבים בארץ. מה הם כבר שיפרו אתם שואלים? בכתבה הבאה:

צוות AUTO1 |07/07/2016 |14:41 צפיות: 34750
seperator
הברלינגו, המסחרית הקומפקטית מבית היוצר של סיטרואן עברה לאחרונה מלאכת עדכון, שיפור ושדרוג במטרה להביא לפתרונן של בעיות עמן היא התמודדה ולפתח ולשפר את יתרונותיה הרבים. השקתה המחודשת של סיטרואן ברלינגו תשווק תאפשר בחירה מבין ארבע גרסאות מנוע העומדות כולן בתקן יורו 6 ורמת זיהום משופרת ביותר (שיפור מדרגה 15 בדגם הקודם לדרגה 4) ובנתוני צריכת דלק משופרת עד מאוד בכ-19% בהתאם לנתונים שמציג הייצרן. שיפור משמעותי חל גם בכל הנוגע ליכולות העמסה, נסיעות ארוכות ועבודה מאומצת שכן זהו רכב מסחרי הנועד בראש ובראשונה לעבודה.
השקתה המחודשת של סיטרואן ברלינגו תשווק תאפשר בחירה מבין ארבע גרסאות מנוע
השקתה המחודשת של סיטרואן ברלינגו תשווק תאפשר בחירה מבין ארבע גרסאות מנוע
גרסאות מנוע שונות ואיכותיות
הגרסה חדשה לסיטרואן ברלינגו הינה גרסת דיזל HDI בנפ של כ-1560 סמ"ק המשודך לתיבת 5 הילוכים ידנית או לתיבת הילוכים אלקטרונית בעלת שישה הילוכים קדמיים. הגרסה השנייה הינה גרסת HDI דיזל גם היא וגם לה נפח מנוע של כ-1560 סמ"ק, אך בקטגוריה זו משודכת לתיבת 5 הילוכים ולה 7 מקומות ישיבה. מימדיה של הברלינגו גדולים אך נוחים במיוחד עם אורך של כ-4.3 מ' וגובה של כ-1.8 מ', היא מושלמת לעבודה ומסחר. ללא ספק הנתון המרשים ביותר של הברלינגו הוא גודלו העצום של תא המטען בנפח של כ-3000 ליטרים ומספר רב של תאי איחסון הוא הופך את חווית הנסיעה/ עבודה עימו למושלמת.
ללא ספק הנתון המרשים ביותר של הברלינגו הוא גודלו העצום של תא המטען בנפח של כ-3000 ליטרים
ללא ספק הנתון המרשים ביותר של הברלינגו הוא גודלו העצום של תא המטען בנפח של כ-3000 ליטרים
איבזור רב כסטנדרט לשיפור חווית השימוש
סיאט ברלימציעה כסטנדרט חבילת איבזור עשירה הכוללת, בין היתר, מחשב דרך, מראות חשמליות מתכוננות, מערכת שמע איכותית עם אפשרות לשליטה מגלגל ההגה ועוד. גרסת ה1.6 ל' מצויידת גם בתא איחסון ברצפת הרכב במושב האחורי, מערכת אוטומטית לנעילת דלתות, מערכות לשיפור רמת הבטיחות, הדלקה אוטומטית של אורות המצוקה ועוד. בנוסף, ואולי החשוב היותר, מספר רב של תאי איחסון ופתרונות נשיאה של ציוד רב בצורה נוחה ואינטילגנטית לשמירה מקסימלית על הציוד ברכב.
יציבה ומעניקה לנהג תחושת ביטחון רב על הכביש על אף היותה גבוהה וגדולה.
יציבה ומעניקה לנהג תחושת ביטחון רב על הכביש על אף היותה גבוהה וגדולה.
סיטרואן ברלינגו עומדת במחני כביש
בבחינת ביצועי הכביש של הגרסה החדשה לסיטרואן ברלינגו נרשמו ביצועי מנוע טובים בהחלט, אל תא הנוסעים לא חדרו רעשים מיותרים והמתלים האיכותיים שהותקנו מנעו מהם את זעזועי הכביש בצורה יפה. הברלינגו חזקה ומספקת זמינות כוח בטווחי זמן קצרים, החלפת ההילוכים נעשת בקלות יתרה, היא יציבה ומעניקה לנהג תחושת ביטחון רב על הכביש על אף היותה גבוהה וגדולה. עמדת הישיבה הגבוה של הנהג מאפשרת לו להנות משדה ראיה רב וטוב דבר המשפר גם הוא את חווית הנהיגה. המרווח הרב והתכנון הנכון של תא הנוסעים מקנה נוחות מקסימלית גם ליושבים במושב האחורי. 
 

 

הוספת תגובה
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות