ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כמה סיבות טובות להעדיף השכרת רכב

יש שירותים שהם נחוצים אבל באופן נקודתי. יש פעמים, שאילו הייתם משתמשים בשירות השכרת רכבים הייתם משיגים יתרון מסוים. וזו סיבה טובה שגורמת להעדיף השכרת רכב.

מערכת auto1 |08/01/2012 |13:05 צפיות: 14749
seperator

השכרות רכבים נעשות לאורך שנים רבות וגם עשרות שנים. בתחילת הדרך, השירות היה נפוץ אצל גורמים פרטיים שהזדקקו לרכב לצורך מטרה מסוימת נקודתית, או לשימוש עובדי חברה. כיום התחום נזל לקהלים שונים למען מטרות שונות ואפשר להעניק מענה לכל צורך ולכל תקופת זמן. אם מישהו צריך רכב רק ליום אחד כדי להסיע את ההורים למקום מסוים ולהחזירם, אם צריך רכב מסחרי ליישום פרויקט מסוים נקודתי. כיום אפשר לשכור רכב לתקופה ארוכה של שנים.

השכרת רכב לכל טיול
השכרת רכב לכל טיול

השכרת רכב – תיירות פנים או חוץ

יש מי שעשה זאת בעבר? טיסה לחו"ל, השכרת רכב משדה התעופה ו....לבית המלון! כמובן, על הדרך מבקרים במספר אתרים שנמצאים על המפה, רק כדי לסמן "וי", ואם הם נמצאים באיזה כפר נידח ואפשר להספיק להכנס רק בשעות פתיחה מסוימות, אז הרכב יכול לעזור כאן כדי לשלוט בלוח הזמנים. גם בארץ, השכרת רכב בארץ יכולה לעזור לכם עם טיולים רבים.
יכול לעזור עם טיולים רבים
יכול לעזור עם טיולים רבים

השכרת רכבים לטווח הזמן הארוך

את הרכבים אפשר לשכור לחודשים ארוכים וגם לשנים. בדרך כלל מדובר ברכבים חדשים לגמרי שיצאו הישר מהמפעל, כאשר מדי חודש בחודשו משלמים על השימוש בהם, עד תום חוזה הליסינג. בשלב זה, חברות הליסינג פותחות פתח ללקוחות הפרטיים לרכוש את הרכב.

השכרות רכבים לטווח הזמן הקצר
ישנן השכרות רכבים לטווחי זמן קצרים כמו למשל ליום, שבוע או חודש – שזה המקרה הקלאסי, וישנן השכרות לפי שעה שפחות נהוגות בחברות ההשכרה אלא אם זו חברת השכרה ייעודית לעניין (מרבית חברות ההשכרה יחייבו על פי יום שלם). העניין מזכיר במעט את תופעת האופניים הציבוריות שפשטה בערים המרכזיות, אולם כאן הרכב מאפשר יותר יכולת תמרון.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות