ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג מימוני - השוואת מחירים

כמו בכל עניין, גם בעסקת ליסינג מימוני, ואולי דווקא שם כשמדובר על סכומים גדולים שמשולמים על הרכב, רצוי לעשות השוואת מחירים.

מערכת auto1 |04/01/2012 |13:05 צפיות: 15527
seperator

קניית רכב חדש ונוצץ יכול להיות החלום של כל אחד, וזה לא משנה אם מדובר פה על קורבט או מכונית משפחתית ואפילו ג'יפ שיהיה אפשר להתנייד איתו ממקום למקום. כל עוד הרכב חדש ויש לו עוד ריח משכר כאילו רק עכשיו ייצרו אותו, רוב הסיכויים שהרכב לא יראה מוסך, שהוא יגיב בדיוק כמו שרציתם שהוא יגיב, שמלבד הרישוי השנתי והטסט או הביטוח לרכב אחת לשנה, אין צורך "לשבור את הראש" בקשר להוצאות תחזוקה שלו, לפחות לשלוש השנים הבאות, כל עוד עניין התחזוקה הוא על כתפי היצרן.

רכב ליסינג פופולארי
רכב ליסינג פופולארי

הרכב מהליסינג, חדש – חדש?

רכבים שניתנים ללקוחות בליסינג תפעולי ובליסינג מימוני וכן בליסינג הפרטי שיכול להיות מורכב מכל אחת מהאפשרויות האחרונות אלו רכבים חדשים לגמרי. מאז שהגיעו בתוך צי הרכבים לחברת הליסינג, הם המתינו וכנראה שחיכו לאדם הראשון ש"יציע להם נישואין". אורך תקופת הנישואין תלוי במציע; קודם כל מוצעת לו עסקה לאורך תקופה של שנים לשכירת הרכב, אולם לאחר מכן יהיה יכול לרכוש אותו.
ניתן לקבל גם מימון
ניתן לקבל גם מימון

מתוך כל השיטות – למה דווקא מימוני?

ישנה אפשרות לקחת את הרכב לתקופה ארוכה, ו"לשכוח" מחברת הליסינג – או יותר נכון "להזכר" בה רק כשצריך שירות מסוים: לקיחת הרכב לטסט, שטיפה בשירות עד לבית, וכן הלאה. הליסינג המימוני מותיר את שאר הטיפולים ברכב לשוכר עצמו, כאילו הרכב היה שלו, וכך הוא יכול אפילו לנסות ולצמצם את עלויות הטיפולים בעצמו.

להשלים את המהלך – לקנות את הרכב
לאחר שתמו כל חודשי העסקה של הליסינג מימוני שבעצם אז הרכב עוד היה בבעלות חברת הליסינג, עכשיו יש לשוכר הזדמנות להפוך את הרכב לשלו; הוא יכול להוסיף סכום כסף סמלי להשלים את המחיר הכולל כפי שסוכם מראש בחוזה וכך יש לו רכב משלו – שכל ההיסטוריה שלו ידועה לבעלים שהיה בעצמו המשתמש ברכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות