ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פרארי קליפורניה HS בז'נבה

פרארי תציג בתערוכת ז'נבה גרסה מיוחדת לקליפורניה T נטולת הגג. קליפורניה HS תציג שיפורים שגורמים לחוויית נהיגה טובה יותר וכמובן, שינויים קוסמטיים- בכל זאת גרסת חדשה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |25/01/2016 |12:40 צפיות: 4372
seperator
פרארי מכינה את עצמה לתערוכת הרכב בז'נבה כאשר היא מצידת את ביתן יצרנית מכוניות העל האזוטיות עם גרסה חדשה לפרארי קליפורניה T, הגרסה נקראת Handling Speciale, או בקיצור "HS". מבלי לקרוא את המפרט הטכני של הרכב, אפשר לנחש כי מדובר בגרסה משופרת של דגם קצוץ הגג של פרארי קליפורניה T. הגרסה אמורה לספק חווית נהיגה קיצונית יותר מזו של הפרארי קליפורניה T.
פרארי קליפורניה T
פרארי קליפורניה T
התפריט החדש של פרארי, מביא איתו החלפה של מערכת הקפיצים והבולמים של הקליפורניה, לקשים יותר בכ- 16% מלפנים וכ- 19% מאחור. עם זאת, פרארי מוסרת כי למרות הקשחת המתלים, נוחות הנסיעה לא נפגעה עקב הטכנולוגיה החדשה שמסוגלת להתמודד טוב יותר ולהסתגל מהר יותר לשינויים בתנאי הדרך. גם תיבת ההילוכים של הדגם עברה שיפור קטן וכעת קצה העברת ההילוכים מהיר יותר וחד יותר. בנוסך, שוברה מערכת היציבות, ה- F1 Trac, שמציגה שיפורים הגורמים לה "להשתחרר" מהר יותר מסיבובים ולהאיץ בצורה יעילה.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
בפרארי כמו בפרארי, למרות שמדובר בשיפורים קלים לעומת גרסת המקור, הגרסה המשופרת חייבת להביא איתה מאפיינים שמבדילים אותה מגרסת המקור. פרארי ציידה את ה- HS המיתוג בתוך תא הנוסעים וכמובן באי אילו שינויים קוסמטיים חיצוניים, הכוללים צביעת הדפיוזר האחורי, הגריל הקדמי ופתחי המפלט, בצבע שחור מט. מה גם, פרארי ציינה כי הצליל שמערכת הפליטה מפיקה תוכנן על מנת להליט את תוספת הביצועים של הדגם. או בקצרה, הגרסה החדש של הקליפורניה צפויה להפיק צליל רועש במיוחד לעומת הגרסה הרגילה, על מנת להליט את העניין כי מדובר בגרסה ייחודית.
עליה מתבססת גרסת ה- HS
עליה מתבססת גרסת ה- HS
צפויה להפיק צליל רועש במיוחד לעומת הגרסה הרגילה
צפויה להפיק צליל רועש במיוחד לעומת הגרסה הרגילה
אולי יעניין אותך גם:
 

 

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות