ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טרנספורטר וקאדי GTI

לא ידוע אם זה בעקבות פרשת 'דיזלגייט או לא, אבל פולקסוואגן החליטה לצייד את המסחריות הקלות שלה במנועי בנזין מתקדמים, כאשר הרשימה כוללת גם את מנוע ה- 2.0 ליטר טורבו- בנזין המשויך לגולף GTI.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |17/12/2015 |13:06 צפיות: 5298
seperator
ייתכן שהצעד המעניין הזה של פולקסוואגן בא על רקע פרשת 'דיזלגייט' ויכול להיות שלא, בכל זאת עליה להוכיח את עצמה בכל הנוגע למנועי החברה. פולקסוואגן החליטה לצייד את הפולקסוואגן קאדי ואת הפולקסוואגן טרנספורטר במנועי בנזין חסכוניים, למרות ששני הדגמים האלה היו מעין עמוד טווח של מנועי דיזל, במיוחד בחברה. 
פולקסוואגן טרנספורטר [צילו: יצרן]
פולקסוואגן טרנספורטר [צילו: יצרן]
על פניו נראה הגיוני המהלך של שימוש במנועי בנזין חסכוניים, אך בכל זאת החדשה המרעישה שבכל העניין הזו היא ההחלטה של פולקסוואגן להשתמש בפעם הראשונה במנוע ה- 2.0 ליטר טורבו- בנזין Tsi, זה ששוכן בפולקסוואגן גולף GTI, ולהשתיל אותו בחרטומו של הטרנספורטר המשפחתי (קאראוול), מה שיהפוך את הדגם למבוקש מאוד ומעניין מאוד. המנוע החדש הזה יוצע אך ורק בגרסה הקצרה של הקאראוול (SE) ובשתי הספקים, 150 ו- 204 כוחות סוס, כאשר המנוע החלש יותר ישודך לתיבת שישה הילוכים ידנית והמנוע החזק יותר ישודך לתיבת שבעה הילוכים DSG. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
בהמשך להתפתחויות הבנזין שפולקסווגן מציגה, היא מציידת את המסחרית הקטנטנה שלה, הפולקסוואגן קאדי, בשלושה מנועי בנזין חדשים לבחירה: הראשון, מנוע Tsi בנפח 1.2 המספק 84 כוחות סוס, שישודך לתיבת חמישה הילוכים ידנית. השני, מנוע Tsi בנפח 1.0 ליטר שיספק 102 כוחות סוס המשודך לתיבת חמישה הילוכים ידנית גם כן. השלישי, מנוע 1.4 ליטר Tsi המספק 125 כוחות סוס ויוצע עם תיבת שישה הילוכים ידנית או תיבת DSG שבעה הילוכים. 
 
הקאדי מוצע בכמה רמות אבזור כאשר הראשונה היא גרסה מסחרית, השנייה גרסה משפחתית הנקראת 'Life', שזו צפויה לקבל את מנוע ה 1.4 ליטר. השלישית, גרסת Maxi עם בסיס גלגלים ארוך. מכאן, יוצעו ללקוחות המעוניינים בקאדי שלוש רמות גימור: Trendline, Startline ו- Highline. כמובן שכל היצע המנועים החדש, גם של הקאדי וגם של הטרנספורטר, עומדים בתקן היורו 6 .
 
אולי יעניין אותך גם:
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות