ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פולקסוואגן קונספט

פולקסוואגן חושפת תמונת טיזר אודות רכב קונספט המשלב רכב ספק מיניוואן וספק רכב חשמלי לחלוטין, איתו היא מתכוונת לנחות בתערוכת האלקטרוניקה CES.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |13/12/2015 |13:26 צפיות: 4454
seperator
שוב יש תערוכה באופק, שוב מדובר ברכב חשמלי והפעם תורה של פולקסוואגן לשחרר לרשת תמונת טיזר ראשונה של רכב חשמלי ייחודי, אותו היא מתכוונת להנחית בתערוכת צרכנות האלקטרוניקה. על רקע פרשת 'דיזלגייט', היצרנית משחררת תמונה ראשונה שגורמת פרשנים להתבלבל שמא מדובר במיניוואן/ וואן חדש או שמדובר ברכב חשמלי לחלוטין שאמור לכפר על טעויות פרשת 'דיזלגייט'.
הקונספט החדש של פולקסוואגן [צילום: www.cnet.com]
הקונספט החדש של פולקסוואגן [צילום: www.cnet.com]
על פי כמה וכמה אתרי חדשות רכב בעולם, מדובר בשילוב של השניים. גם מיניוואן (או וואן) וגם רכב חשמלי באופן טוטאלי. בכל אופן טרם ידוע איזו מהספקולציות האלו נכונה, פשוט נצטרך להמתין להדלפת אי-אילו פרטים אודות הקונספט של פולקסוואגן. עד אז ניתן לכם את התענוג לנסות לפרש את התמונה של הדגם המדובר. בינתיים, נעסיק אתכם בניתוח קטן שלנו.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פולקסוואגן בחרו לעשות שימוש נרחב בטכנולוגיית LED, שעל פי התמונה לא הוגדר רק למערכת התאורה הראשית אלא התפרס גם על הגריל הקדמי של הדגם וגם על קונכיות פנסי הערפל של הרכב- אלא אם אלו הם פנסי הערפל. בנוסף נראה כי התאורה הראשית משלבת בתוכה גם טכנולוגית DRL. על פי עובי בחרטום וכן, רוחב מכסה המנוע המוצג בתמונה, ככל הנראה מדובר ברכב מיניוואן חדש, אך גם ייתכן ומדובר בדגם חדש של רכב פנאי- שטח מעוצב.
 
פולקסוואגן דואגים לשמור על איפוק בכל הנוגע לשחרור מידע אודות הדגם החדש שלהם, אך מה שכן סופר לגביו הוא שהדגם החדש יציג עידן חדש של "רכבים חשמליים, ארוכי טווח ובמחיר הגיוני". בנוסף לכך, היצרנית מתכוונת להראות בעזרת הדגם החדש כי עידן הרכבים המשפחתיים הולך להשתנות בשנים הקרובות, מה שמרמז לנו כי מדובר ברכב שלא יעלה על פס הייצור בזמן הקרוב.
 
חלק מהדיווחים הלא רשמיים אודות הדגם החדש, מבשרים על קאמבק של הפולקסוואגן מיקרובוס, שהוא בעצם סוג של מחווה לפולקסוואגן טרנספורטר (Bully) משנות ה60. אמנם, הסברה הזו דיי רחוקה מהמוצג בתמונה מכיוון שהמיקרובוס מתוכנן להיות מוצג כבר בשנת 2017 כשהוא יונע בעזרת מנוע ארבעה צילינדרים טורבו או עם מנוע דיזל חסכוני וכמובן, יחידה חשמלית עם טווח נסיעה משוער של 450 ק"צ.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות