ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מידע חשוב לפני השכרת רכב בארץ

בארץ ישנה אפשרות, ממש כמו בחו"ל, לשכור רכבים לאורך תקופת זמן קצרה של שעות בודדות או אפילו שבועות – והכול בתמחור שונה – במה תלוי המחיר להשכרה?

מערכת auto1 |01/01/2012 |13:05 צפיות: 14854
seperator

ציי רכבים של חברות ליסינג מכילות רכבים מקבוצות שיוך שונות. הראשונה היא קבוצה של רכבים שיש להם גיר ידני. השניה – תכלול גיר הילוכים אוטומטיים, השלישי הוא רכבים משפחתיים – וביניהם יכולים להיכלל גם גדולים או מסחריים. הקבוצה הבאה תכלול ג'יפים ורכבי שטח. אצל כל אחת מקבוצות אלו יתקיימו תנאי השכרה שונים ומתאימים לתקופת החוזה, לסוג הרכב (שיוכו לקבוצה) ואף תלוי באביזרים המיוחדים שנוספים לרכב (ממש כמו בהשכרות רכב רגילות). חשוב לקבל את ההצעה לחוזה או את החוזה עצמו בכתב כדי להשוות מחירים או לדעת בדיוק מה התנאים בכל זמן נתון.

ניתן לשכור רכב חלומות
ניתן לשכור רכב חלומות

אילו תנאי השכרה עומדים לפני השוכרים?

במרבית מחברות ההשכרה ישנו טווח זמן להשכרה מינימלית: 24 שעות. כל זמן נוסף לאחר מכן ייחשב ליום למחרת (בתוספת תשלום). על השוכרים להיות מעל לגיל 21 או 24 (בהתאם לדרישות הביטוח, או שיוסיף תוספת תשלום שמיוחדת לנהגים צעירים. עליו להיות בעל כרטיס אשראי ולהביאו כעירבון, להציג תעודת זהות ושברישיון נהיגתו יהיה ותק של שנה ותוקף לשנתיים.
יש גם רכבים לשטח
יש גם רכבים לשטח

איך מחזירים את הרכב?
החזרת הרכב קריטית לתשלום, לכן לא ניתן לחזות מראש את הסכום המלא לתשלום על השכרת רכב. יתכן כי החזרת הרכב לסניף אחר מזה שהרכב הוצא ממנו היא בתוספת תשלום, ישנו שירות של הבאת הרכב ללקוח או החזרתו ממנו, ישנה הגבלת קילומטרים בחוזה – אם עולים על ההגבלה הזו, יש לשלם עבור כל קילומטר נוסף כמסוכם מראש. בנוסף – כל פגם חדש ברכב שלא נלקח לפני כן בחשבון יכלל וגם דו"חות. 

תוספות אפשריות שהופכות את הנסיעה לטובה יותר
חברות להשכרת רכב גובות תשלום נוסף בעבור מזגן (ויש המפחיתות במחיר במידה ואין), ניתן לשכור כסא בטיחות לתינוקות או בוסטרים, מכשירי ניווט ו – GPS, מסכי DVD, דיבורית לטלפון, תוספות ביטוח אם רוצים לכלול, שירות הבאת רכב ללקוח והחזרתו, ותוספת תשלום עבור כמות דלק חסרה במיכל.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות