ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קיה חושפת: קדנזה 2016

היצרנית הקוריאנית, המגבילה ליונדאי, חושפת תמונות ראשונות של המשפחתית הגדולה החדשה שלה אשר תוצג בחודש הראשון של שנת 2016.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |26/11/2015 |13:40 צפיות: 4741
seperator
היצרנית הקוריאנית, קיה, חושפת תמונות ראשונות של מכונית הסדאן הגדולה שלה, הקיה קדנזה 2016. הקדנזה החדשה דיי זהה במידותיה לזו של הקיה אופטימה והיא תקבל חשיפה רשמית בתערוכת הרכב בדטרויט בחודש ינואר של שנת 2016. הדגם החדש של קיה, נקרא בקוריאה K7 והיא תהווה מתחרה ישירה של דגמים אמריקאים שונים כמו פורד טאורוס או ביואיק לה-קרוס ודומיהם.
גריל עם צלעות מאונכות המבדילות בין 'פרמיום' ל'עממי'
גריל עם צלעות מאונכות המבדילות בין 'פרמיום' ל'עממי'
אם נדבר על עיצוב הרכב, נראה כי הגריל החדש שהוצמד לקדמת הרכב, מכיל צלעות אנכיות. הוא למעשה "הממשיך" של עיצוב 'אף הנמר' אותו החל המעצב הראשי של החברה, שרייר. העיצוב החדש של הגריל הקדמי אמור להבדיל את דגמי הפרמיום של היצרנית מהדגמים הפשוטים יותר של החברה. אם נביט באיור של הרכב, אפשר למצוא המון נקודות זהות בין הדגם הזה של קיה והדגם החדש של הג'נסיס G90 החדשה. עיצוב חישוקי הגלגלים, חופה הנוסעים ואפילו מכסה מנוע שאמור לטמון מתחתיו מנוע רחב היקף.
אם נשווה את הדגם המיוצר של הקיה לעומת האיורים שפורסמו בעבר, אפשר לראות כי קיה התרסנה מעט. אמנם באיורים הרכב נראה הרבה יותר "סקסי" ומוכיח את הרמות הגבוהו של רמת הגימור 'פרמיום', אך חייבים להודות שביחס למה שיוצר בסופו של דבר, התוצאה לא רעה בכלל. אמנם מכסה המנוע התקצר, עיצוב החישוקים שונה וחופת נוסעים קטנה יותר. עם זאת, נדמה שקיה עדיין מתקשה לשכנע את קהל היעד שלה כי היא מכוונת לשפת עיצוב חדישה, זאת לעומת הג'נסיס של יונדאי. 
למרות ההבדלים בין האיור לייצור, התוצאה לא רעה
למרות ההבדלים בין האיור לייצור, התוצאה לא רעה
בשורה התחתונה, קיה עדיין לא חשפה את נתוני המנוע או נתוני ביצועים של הדגם. נאמר בינתיים כי הדגם יגיע לבעליו עם מערכת תאורת LED כסטנדרט, אולי זה יסמן קפיצת מדרגה של קיה, אם היא תחליט לאבזר את הדגם באבזור עשיר, גם ברמת הגימור הסטנדרטית שלו.
 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות