ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פולקסוואגן: מנוע V6 TDI מזוהם

למרות הצהרת העבר של פולקסוואגן האומרת כי מנועי ה- V6 TDI של היצרנית אינם נגועים בשערוריית תוכנת הזיוף, בכירים בחברה מודיעים כי המנוע שהמנוע המדובר אכן נגוע גם הוא במחלת 'דיזלגייט'.

|25/11/2015 |12:18 צפיות: 5021
seperator
אין אדם שלא שמע על שערוריית פולקסוואגן הגדולה ביותר שידע עולם הרכב- פרשת דיזלגייט. אם חשבנו לרגע שהזמן יחלוף, הדברים ישכחו והפצעים יגלידו, אז כנראה שטעינו. שוב באה סתירת לחי שורפת במיוחד מכיוון פולקסוואגן והפעם- מנועי V6 TDI של החברה, שמותקנים בעיקר ברכבי הפרמיום של הקונצרן כמו אודי ופורשה, מצטרף גם הוא לרשימת המנועים הנגועים בדיזלגייט.
מנועי V6 TDI נדבקו במחלת ה'דיזלגייט'
מנועי V6 TDI נדבקו במחלת ה'דיזלגייט'
בחברת פורשה החליטו לקחת את האחריות ולמנוע אי נעימויות מול לקוחותיהם. החברה החליטה להקפיא את המסירות של דגמי פורשה קאיין המונעים בדיזל, לטובת הסרת הספק הסביר שמא המנועים שלה באמת נגועים בדיזלגייט, לפחות עד שיתבהרו הממצאים. למרות שפורשה היא חלק בלתי נפרד מקונצרן פולקסוואגן, פולקסוואגן מאפשרת לה חופש פעולה ועצמאות מלאה בכל הקשור לרכביה.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
על פי מה שידוע ומה שפורסם, ישנם כ- 75,000 כלי רכב המצוידים במנועי ה- V6 TDI שגם להם הוכנסה תוכנת הזיופים. כמות המנועים הגדולה זהו מצטרפת ל- 482,000 כלי הרכב המצוידים במנוע ה- 2.0 ליטרים TDI הנגועים באותה המחלה. 
 
בפולקסוואגן כבר החלו לחשוב על פתרונות ומציעים פשרות כאלו ואחרות ללקוחות השונים ברחבי העולם. חלק מהפשרות האלה כוללות חבילות טיפולי רכב חינמיים במוסכי החברה, פיצויים כספיים, אך עם זאת, הנזק שנגרם לפולקסוואגן בעקבות הפרשה גדול מאוד ולפי איך שזה נראה כרגע, הוא ממשיך לצבור תאוצה אודות לגילויים חדשים המדברים על סדרות מנועים נוספות שנגועים בדיזלגייט.
 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות