ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחול בלי הפתעות

התכנון של ההוצאות בטיול לחול הוא מורכב – וממילא הטיול לא הולך להיות זול במרבית המקרים. איך אפשר ליהנות מטיול במחירים נוחים וללא הפתעות בחשבונית החודשית?

מערכת auto1 |29/12/2011 |13:05 צפיות: 15077
seperator

מי שהתנסה פעם בהשכרות רכבים בחו"ל לתקופות ארוכות או קצרות, בוודאי התחיל להבין מעט בתורה שנקראת "השכרת רכבים בחו"ל". תחילה, רצוי לקבל רושם ראשוני כל שהוא מאתר הטיולים – מה הדרישות לגבי נהיגה ברחבי המדינה – איך זה מבחינת הרישיון, מבחינת הגיל המינימאלי לנהיגה בכבישים ושאר פרטים טכניים. השלב הבא יהיה פשוט להזמין את רכב הטיולים שלכם – בין אם זה יהיה ליום אחד בודד או לתקופת שכירות ארוכה. כשממילא ישנן הוצאות כה רבות בטיול לחו"ל, חשוב להתמצא במחירים ובתנאים המובטחים בחוזה ההשכרה.

השכרת גיפ
השכרת גיפ

חברת השכרה מקומית או חברה בין לאומית?

כאשר משכירים את הרכבים מראש, רצוי ליצור קשר עם חברת השכרת רכב על פי הדרישה והצורך – האם הנסיעה היא לטווח ארוך או קצר? האם המטרה היא לחצות את הגבול של המדינה המתוירת עם הרכב, וישנה תחנה במקום היעד של חברת ההשכרות? חברות מקומיות תצענה רכבים מוזלים ואולי אפילו בהנחות מטעם בית המלון המקומי (במקביל ישנם מבצעים כאלו גם בחברות הבין לאומיות) המחירים אמנם זולים יותר, אולם לא בטוח שכל חבר המקבלת את כרטיס האשראי שבנמצא.
רכב ספורט להשכרה
רכב ספורט להשכרה

כאשר מגיעים אל הסניף אולי ניתן לשדרג את הרכב

אתם מזמינים רכב מסוים מסניף להשכרות רכב, בסכום שסוכם מראש. כשאתם מגיעים לסניף, מתפנה רכב אחר – אותו הייתם רוצים לשכור במקום? אולי תוכלו לשדרג את הרכב כבר בתחנה שבה אתם נמצאים, זה שווה בדיקה – משום שכך ניתן להעלות את איכות הטיול באחת.

הנחות מבית המלון, מחברת הנסיעות
ישנן הנחות מחברת הנסיעות שבאמצעותה מזמינים את חבילות הנופש, או מאת חברת הטיסות או בית המלון. בכל מקום שבו ישנו קשר מסוים לתיירות – יכולה להתחבא הנחה לרכבים שנמצאים בקרבת המקום. מי שעושה סקר קטן לפני הנסיעה יכול לצאת נשכר.
 

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות