ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מיצובישי בלוס אנג'לס

היצרנית היפנית מתכננת לחשוף שני דגמים חדשים בתערוכת לוס אנגלס הקרובה. ככל הנראה שניים יהיו מתיחת פנים למיצובישי ספייס סטאר ודגם חדש שנקרא ASX.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |15/11/2015 |09:58 צפיות: 4261
seperator
עושה רושם כי היצרנית היפנית מיצובישי, החלה "לתת גז" מה שנקרא בתקופה האחרונה. נראה כאילו הדגמים האחרונים של מיצובישי נהיים מוצלחים בשנתיים האחרונות. מיצובישי השאירה אצלנו רושם מצוין לאחר מהפכת המחירם שהביאה עם הדגם החדש של המיצובישי אאוטלנדר. עכשיו, בעונת תערוכות הרכב, היצרנית לא מתכוונת להישאר מאחור ומתכננת לחשוף כמה וכמה דגמים מעניים, כאשר חלקם מתיחות פנים וחלקם דגמים חדשים לחלוטין. 
הדגמים צפויים להיראות בתלבושת מעודכנת יותר.
הדגמים צפויים להיראות בתלבושת מעודכנת יותר.
לקראת תערוכת לוס אנג'לס שצפויה להיפתח בהמשך החודש, היצרנית היפנית מפרסמת כי היא מתכננת להציג שני דגמים חדשים מבית היוצר שלה. ההודעה שהוציאה היצרנית צורפה לתמונת טיזר, סטייל Save The Date, שמציגה ברמיזה עדינה מאוד את קווי המתאר של שני הדגמים החדשים שהיא מתכננת לחשוף בתערוכה. על פי התמונה אפשר לזהות דגם של רכב הדומה במתארו למיצובישי ספייס סטאר ועל כן ניתן לנבא כי מדובר במתיחת פנים לדגם, כשלצידו יש רכב בצורת קרוסאובר קצר וקומפקטי שטרם נראה על כבישי הארץ.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
על פי התמונה ובהמשך לצפי החשיפות של מיצובישי, הדגמים צפויים להיראות בתלבושת מעודכנת יותר. הכוונה, מיצובישי ככל הנראה, הלבישה לספייס סטאר סט פגושים אגרסיבי יותר משל הדגם הנוכחי. אפשר לזהות כי הדגם החדש של הדגם יקבל צורה ספורטיבית יותר ומצועצעת פחות ביחס לדגם הנוכחי. 
 
לעומתו, הבחור החדש של מיצובישי, אמנם אנחנו לא מכירים את הדגם הקודם שלו, אך ניתן לראות כי מיצובישי ממשיכה את הקו הספורטיבי שלה גם בדגמים גדולי הממדים. זוג פנסים רחבים, כאשר בתוך כל פנס יש לפחות צמד בתי תאורת לד ומתחתיהם קונכיות לתאורת ערפל שמשתלבים היטב לעיצוב החדש של הפגושים של מיצובישי, ובהמשך לכך עיצוב חדש יותר לחישוקי הסגסוגת. 
 
כמובן שלא נמסר שום פרט מידע כזה או אחר אודות הדגמים האלה, אך ניתן לנחש כי מדובר ברכבים עם מערכות בטיחות ותאורה אדפטיביות עם שלל מערכות המולטימדיה והבידור שהחברה יכולה לתת. אחרי הכל מדובר בתערוכת לוס אנג'לס.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות