ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הכול על השכרת רכב בארצות הברית

אמריקה הצפונית – נחשבת לשלישית בגודל השטח שלה מבין היבשות, עם 24 מיליון קילומטרים רבועים, כשכמעט מחצית מהשטח הזה תופסות ארצות הברית. אז איך זה לשכור רכב ביבשת הנודעת בתודעת השירות הטובה ביותר בעולם?

מערכת auto1 |29/12/2011 |13:05 צפיות: 16019
seperator

רכב שכור ברחבי אמריקה הוא במובן מסוים החלום של רבים מהאנשים מכל רחבי העולם. הרכבים שנמצאים ברחבי אמריקה – לא כל הדגמים מגיעים גם אל יבשות אחרות, וכך לפחות ניתן לדגום את הרכבים לכל מי שאוהב להרגיש איך הרכב המיוחד הזה ועל פני הדרכים הארוכות והנוחות ביותר ברחבי היבשת. הרכבים בארצות הברית ידועים בעיקר כרכבי סטיישן, בעיקר הדגמים הישנים שביניהם – אולם ניתן לבחור, בעת השכרת רכב בארה"ב, גם מהדגמים החדשים שיוצאים לשוק המכוניות. בחברות ההשכרה ממתינים רכבים קטנים (מה שנחשב אצלם לקטן אצלנו נחשב ל"רכב משפחתי"), רכבים מפוארים, רכבי SUV (ג'יפים) ועוד.

רכב בפאר בחו
רכב בפאר בחו"ל

לקלוט את כל החוויה

מי שמטייל בארצות הברית – מומלץ לו לשקול טיול ברכב אמריקאי בלבד, כדי לספוג את כל החוויה במלואה. מה שנחשב לרכבים אמריקאים יקרים יחסית בישראל – בארצות הברית יכולים להיות מושכרים בסכומים זולים יותר באופן יחסי. הסרטים האמריקאים ממחישים עד כמה החוויה יכולה להיות מיוחדת כשמתמזגים עם כל מה שמסביב כשנוסעים עם מכונית עם גג פתוח למשל.
רכב אמריקאי
רכב אמריקאי

מה צריך לדעת על השכרת רכב בארצות הברית?

בעניין הרישיון – ניתן להוציא רישיון נהיגה בין לאומי – אפשר לעשות זאת כבר בארץ בכל סניף של מ.מ.ס.י או בדואר ישראל – אין להכנס ולנהוג ברכב לפני שישנו רישיון בין לאומי תקף. חשוב לברר בחברת השכרת הרכב כי ניתן להחזיר את הרכב לסניף אחר במידה ומטיילים במסלול שאינו מעגלי, ולברר מהי המהירות המותרת בכל מדינה אליה נכנסים.

איך שוכרים רכב בארצות הברית?
ניתן לשכור רכבים כבר מהארץ באמצעות סניפים של חברות בין לאומיות להשכרת רכב. ישנו רישיון נהיגה ישראלי חדש שתקף בארצות הברית, אולם הרישיון הבין לאומי מגבה. חשוב לשכור רכב באופן ממוקד – למטרות של הטיול – אם זה לפינוקים או לטיולים ארוכים שמצריכים רכב פונקציונאלי (נהיגה בשטח או לינה בתוכו, רכב חסכוני מחוץ לעיר או בעיר) ועוד.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות