ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

גאווה ישראלית

11 חברות ישראליות יצאו בשבוע הבא ליפן ולקוריאה כדי לשווק טכנולוגיות שונות לנציגי הפיתוח של יצרניות הרכב במקומיות של אותן מדינות.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |12/11/2015 |09:12 צפיות: 4990
seperator
בשבוע הבא תצא משלחת של 11 חברות מקוניות ליפן ולקוריאה על מנת להדגים מספר טכנולוגיות בפני תעשיות הרכב היפניות והקוריאניות. המשלחת יוצאת בראשותו של מנכ"ל משרד הכלכלה, עמית לנג, ותציג את פיתוחן בפני נציגי פיתוח מהחברות הונדה, סוזוקי, דייהטסו וקבוצת קיה-יונדאי. לאחר מסע השכנועים אצל יצרניות הרכב, המשלחת תמשיך לשם אותה מטרה ליצרנית האלקטרוניקה LG.
אחת מיצרניות האלקטרוניקה שתיקח חלק בסמינר, היא פנסוניק
אחת מיצרניות האלקטרוניקה שתיקח חלק בסמינר, היא פנסוניק
חלק ראשון: סמינר ביפן
המשלחת הישראלית צפויה להשתתף בסמינר שמארגנת לשכת הסחר המקומית של אוסקה, יפן, אשר בו השתתפו נציגים כאלו ואחרים של יצרניות הרכב שציינו קודם. כמו כן, בסמינר ייקחו חלק גם נציגים של חברו שמייצרות אלקטרוניקה בידורית לרכב, או מש שנקרא בעגה מחודדת יותר 'מולטימדיה'. בשביל להמחיש את חשיבותו של הסמינר, אחת מיצרניות האלקטרוניקה שתיקח חלק בסמינר, היא פנסוניק.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
חלק שני: סיור במפעלי רכב
לאחר הסגה המנהלית, המשלחת צפויה לבקר במעלי דנסו, הלוא היא אחת החברות המובילות בעולם לייצור חלקי רכב, המשומשים במפעלי רכב יפניים ואירופאיים. דנסו מקדישה את היום כולו לשם חדשנות ישראלית. לשם קבלת הפרופורציות, דנסו היא חברה בינלאומית אשר תחתיה ישנן 184 חברות- בת, כאשר היקף המכירות השנתי שלה מונה למעלה מ- 35 מיליארד דולר.  
 
חלק שלישי: קיה- יונדאי
כאמור, לאחר הטיול הנחמד ביותר שהמשלחת הולכת לעבור ביפן, היא תבקר גם בדרום קוריאה, במפעלי הרכב ויצרניות הטכנולוגיה המקומיים. המשלחת תקייםפ סמינר נוסף במפעלי הרכב של קיה- יונדאי ותציג בפניהם את מה שטכנולוגיית הרכב הישראלית יכולה לספק וכיצד היא יכולה להועיל לעולם הרכב.  
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות