ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

דיזלגייט לא עוצרת לרגע

פרשת 'דיזלגייט' ממשיכה להסתבך. הארגון האמריקאי להגנת הסביבה מפרסם עדכונים חדשים לגבי הפרשייה, שאומרים כי ישנם עדיין רכבים 'מזוייפים' על פס הייצור.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |08/11/2015 |12:16 צפיות: 5047
seperator
פרשת 'דיזלגייט' הגדולה של פולקסוואגן מקבלת תפנית מפתיעה ודיי מאכזבת. מדובר אולי בפרשת הזיופים הגדולה ביותר שהייתה, לפחות בתחום הרכב. בקצרה, הפרשה אומר כי מהנדסי פולקסוואגן התקינו צ'יפים במחשבי רכבי הדיזל של היצרנית הגרמנית שתפקידם היה לזייף את נתוני זיהום האוויר של אותם מנועי דיזל המותקנים ברכבים שונים של היצרנית.
הזיופים נמצאים גם ברכבים חדשים
הזיופים נמצאים גם ברכבים חדשים
היצרנית פולקסוואגן מואשמת שהתקינה את אותו תכנות ניהול מנוע בעשרות אלפי רכבים שיצאו מפס ייצורה, רכבים המשתמשים המנועי דיזל בטכנולוגיית TDI של החברה, בין השנים 2009 ל- 2016. כאמור, מדובר באחד מפרשות הזיוף הגודולות ביותר שידע עולם הרכב וכך גם ההשפעה שלו. קונצרן פולקסוואגן הוא קונצרן הרכב הגדול ביותר בתחום הרכב. יש האומרים כי ההשפעה האקונומית העולמית שלו גדולה יותר מכל המשבר הכלכלי של יוון.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
ארגון ה EPA, הלוא הוא הרשות הגנת הסביבה האמריקאית, פרסם הוגעה כי עם המשך החקירה של הממונים בפולקסוואגן על כל הפרשיה הזו, נתגלה כי התוכנת ניהול הזו מותקנת בעוד דגמים בעלי מנוע דיזל 3.0 ליטרים V6 של פולקסוואגן, שמותקנים בדגמים שעלו על פס הייצור בין השנים 2013- 2014, לצורך הדוגמא- פולקסוואגן טוארג, פורשה קאיין 2015 ואפילו הדגמים של אודי שנמצאים כעת על פס הייצור: A6, A7, A8, A8L.
 
מאז תחילת הפרשה, בניגוד לכל הסברות, זו הפעם שראשונה בה נתגלה כי התוכנה הזדונית הזו מכויילת גם בדגמים חדשים של היצרנית. למרות הגילוי האחרון של המשרד להגנת הסביבה האמריקאי, בפולקסוואגן טוענים כי התוכנה כבר איננה נמצאת בשימוש ברכבי הקונצרן.
 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות