ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אודי A8 עם רק 450 כ"ס

היצרנית הגרמנית של קונצרן פולקסוואגן "מצמצמת" את הפער בין אלה שלא מסוגלים להרשות לעצמם אודי S8 ואלה שכן, וחושפת ספינת דגל גרמנית עם מנוע טורבו 4.0 ליטר מתוגבר עם 450 כוחות סוס.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |01/11/2015 |18:29 צפיות: 5088
seperator
היצרנית הגרמנית אודי, "מגשרת" על הפערים החברתיים, בין האוליגרכים שיכולים להרשות לעצמם להיות בעלים מאושרים של אודי S8,  לבין "פשוטי עם" שנאלצים להסתפק באודי A8 רגילה וחושפת ספינת פאר מתוגברת הנושאת מתחת למכסה מנוע שלה תחנת כוח בנפח 4.0 ליטר מתוגברת בטורבו שמספקת הספק מרבי של 450 כוחות סוס גרמניים.
אודי S8 החדשה
אודי S8 החדשה
אותה הגברת בשינוי ה... מחיר
האודי החדשה, כמו אחותה ה- S8, היא מכונית פאר בין המפוארות ביותר שיש. היא מתאימה לאנשים שמצד אחד מחפשים עוד קצת כוח שיניע את הספינה בשיוט אל היעד ומצד שני לא רוצה שמערכת הפליטה תייצר צלילים כאילו מדובר בטורף בשר רעב במיוחד. בהמשך לכך, ויש כאלה שיראו את זה כניגוד, המחיר שמוצמד לה בארה"ב הוא בהפרש של 20- 30 אלף דולר מה"אחות המקורית". למה ניגוד? – אותו אדם שיש לו את הסכום לרכישת A8 מתוגברת, מה זה בשבילו עוד 20 אלף דולר בשביל ליהנות "מהדבר" האמתי"? 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
בואו נשווה בניהם
אז ככה, נשעין את הנתונים המעטים שפורסמו אודות ה A8 המתוגברת, לצד אלו של ה S8 האמתית. המנוע בנפח 4.0 ליטר, שמונה צילינדר שמחלצים ביחד 450 כוחות סוס, שהם 15 כוח סוס יותר מהדגם הקודם, אך 70 כוחות סוס פחות מה S8. מה גם, שמבחינה חיצונית, יש כאלה שיגידו שה- A8 המשודרגת "קרבית" יותר מה S8 האמתית. ה A8 המשודרגת מצוידת בתוספות מרכב ספורטיביות במיוחד, עם פגושים קרביים ומתלים ספורטיביים במיוחד שיושבים על חישוקי "20 חמש צלעות עם אופציה לרכישה עם "21.
האודי המשודרגם זהה כמעט באופן מוחלט ל S8
האודי המשודרגם זהה כמעט באופן מוחלט ל S8
אודי A8 טורבו המשודרגת
גם בחלל הפנים אין פשרות מבחינת אודי. האודי A8 המשודרגת שלנו כולל את כל מה שאפשר לבקש, או לדמיין, מרכב פאר שיעניק לנוסעיו. מושבי עוד מאווררים, בקרת משיכה, גג פנורמי, מערכות הגנה מלאות, אקטיביות ופאסיביות, בקרת אקלים מפוצלת, ועוד רשימה ארוכה של פיצ'רים שאודי יודעים להעניק ללקוחותיהם בדרך קבע. האודי המשודרגת צפויה להגיע אלינו החל משנה הבאה, טרם נקבע לה מחיר אך בינתיים נספר שמחיר דגם הבסיס של אודי A8 בישראל עומד על 725,000 ₪ ואילו הגרסה החזקה יתר נמכרת ב 880,000 ₪. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות